10466804_10201106071854095_924128362_n

اکسپرس از مجلات اصلی فرانسه در صفحه اخبار ویژه خود تحت عنوان «گردهمایی بزرگ ضد آخوندها» برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در ویلپنت را اعلام کرد، و نوشت: «شهردار سابق نیویورک رودی جولیانی، نخست وزیر سابق کانادا کیم کمبل، وزیر خارجه سابق برنار کوشنر و شرکت۵۰۰ پارلمانتر از ایالات متحده، اروپا، کانادا، استرالیا، خاورمیانه و (کشورهای) مغرب در گردهمایی شورای ملی مقاومت ایران در روز۲۷ ژوئن در ویلپنت اعلام شده است. در زمانی که مذاکرات هسته یی در ژنو در جا می زند، مجاهدین خلق اصلی ترین نیروی شورای ملی مقاومت ایران، می خواهد بر اعتراض خود علیه رژیم ایران بیفزاید».
گفتني است كه در شبكه اجتماعي فيس بوك مدتي است تبليغ براي اين گردهمايي آغاز گرديده است و كاربران پوسترهاي تبليغاتي اين گردهمايي را براي دوستان و هموطنان خود و شهروندان خارجي براي شركت در اين گردهمايي و همبستگي با مردم و جنبش مقاومت ايران به اشتراك مي گذارند.
اين گردهمايي كه سالانه برگزار مي شود بزرگترين گردهمايي اپوزسيون اصلي رژيم ايران است كه اخيرا ائتلاف سوريه با آن براي سرنگوني دشمن مشترك رژيم آخوندهاي حاكم بر ايران و رژيم بشار اسد با آن متحد گرديد.
ا
#ایران #مجله_فرانسوی_اکسپرس #ویلپنت_پاریس #
#بگونه