https://www.facebook.com/photo.php?v=313794675447445

گزارشگر فاکس نیوز طی گزارشی مستقیم از گردهمایی ویلپنت گفت: این یک فراخوان عظیم برای تغییر رژیم تهران است. این بزرگترین گردهمایی اپوزیسیون ایران است که در یک سالن اجتماعات بزرگ در بیرون پاریس برگزار می شود.
همه کسانی که در این محل گرد آمده اند در یک پیام متحد هستند: به رژیم ایران اعتماد نکنید.
گزارشگر فاکس نیوز در معرفی سازمان مجاهدین خلق ایران ضمن اشاره به خارج شدن آن از لیست تروریستی آمریکا گفت: این سازمان خواهان انتخابات آزاد، برابری زن و مرد و یک ایران عاری از تسلیحات هسته یی است. ما برای یک مصاحبه اختصاصی با رهبر این مقاومت، مریم رجوی ملاقات کردیم. این اولین مصاحبه وی با یک کانال تلویزیونی آمریکایی بود.
او درباره ضرب الاجل 20 ژوئیه برای رسیدن به توافق موقت هسته یی با رژیم ایران هشدار داد و خواهان آن شد که قدرتهای جهانی حق غنی سازی اورانیوم را برای رژیم ایران به رسمیت نشناسند چرا که این، نقض 6قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل می داند.
گزارشگر تلویزیون فاکس نیوز سپس افزود: خانم رجوی همچنین رژیم تهران را متهم به صدور بنیادگرایی و نفوذ خود در سراسر منطقه، و به ویژه در سوریه و عراق کرد.
مجاهدین حمایت دو حزبی مقامات آمریکایی را جلب کرده است که در میان آنها می توان از شهردار سابق نیویورک، رودی جولیانی، نام برد.
جولیانی: این گروهی است که حامی یک ایران غیراتمی است. یک ایران غیراتمی واقعی و نه ایرانی که دارای ظرفیت هسته یی است، تا بعد بتواند ما را بازی دهد که آیا ما دو ماه یا یک ماه یا سه ماه فاصله با قدرت اتمی شدن ایران داریم. این گروهی است که حمایت از آن بسیار همسو با منافع ایالات متحده است، و اهرم فشاری علیه آیت الله ها ایجاد می کند.