10518925_473500579461295_3581935595366110299_o

روز سه شنبه ۲۴ تیرماه زندانی اسماعیل رضایی حدودا ۲۸ ساله از بند ۷ زندان مرکزی به فردی به نام خزایی مدیر داخلی زندان مراجعه کرده و به این فرد گفته است که چند ماه است به وی اجازه ملاقات با خانواده اش داده نشده و نسبت به این مسئله اعتراض کرده بود.
بلافاصله پس از این اعتراض ،به دستور خزایی مدیر داخلی زندان این زندانی به بند قرنطینه شکنجه گاه زندان مرکزی زاهدان منتقل شده و توسط شکنجه گری به نام میرکمالی مورد شکنجه وحشیانه قرار می گیرد.میر کمالی ابتدا ا او را کاملا عریان کرده سپس به پا ودست هایش پابند و دستبند می زنند و وحشیانه او را شکنجه می دهند ، میر کمالی شکنجه گر زندان مرکزی زاهدان به این مسئله اکتفا نمی کند و او را در گرمای شدید ظهر روی موزائیکهای داغ برای مدت طولانی قرار می دهند که منجر به تاول زدن بدن وی می شود.
این زندانی بی دفاع همچنان در شکنجه گاه قرنطینه بدون درمان قرار دارد و ناله ها و فریادهای درد این زندانی بند قرنطینه را فرا گرفته است . این زندانی حدودا ۱ سال است که بصورت بلاتکلیف در زندان بسر می برد .
این اعمال قرون وسطایی و ضدبشری در ماه رمضان صورت می گیرد و درحالی که آخوندهای جنایتکار علیه بشریت این ماه را ماه رحمت می نامند اما رحمت آنها اینگونه به اجرا گذاشته می شود.
فعالین حقوق بشر ودمکراسی درایران

#ایران #زندان #شکنجه_وحشیانه #زندان_مرکزی_زاهدان #اعتراض #بگونه