12743813_556538577839719_8222938121761923430_n

#بگونه : روز سه شنبه ۲۷ بهمن ۹۴، فعال مدنی زرتشت احمدی راغب در دادگاهی که برای او در بیدادگاه نظام تشکیل شده بود حضور یافت .
بنا به گزارش كانون حمایت از خانواده جان باختگان و بازداشتی ها ، زرتشت احمدی راغب در فیسبوک خود در رابطه با این دادگاه چنین نوشته است:
درود . روز ۲۷ بهمن ۹۴ساعت ۱۰ همراه جناب محمد مقیمی وکیل گرامی ، وارد دادگاه انقلاب شهریار شدیم . مدیر دفتر همیشگی حضور نداشت و کمی طول کشید تا خوانده شویم . پس از حضور در دفتر قاضی ، ایشان با نگاهی به پرونده ، تبلیغ علیه نظام را تفهیم کرد و گفت که شما از پیروان احمد شهید هستید ، نظام را دیکتاتوری مذهبی نام می برید ، در تجمعات غیر قانونی شرکت می کنید ، نوشته ها و … که پاسخ من این بود که به عنوان یک ایرانی علاقمند به میهن و مردم خود از وضعیت موجود انتقاد می کنم و از چپاول های میلیاردی که سبب نابسامانی اقتصادی و فقر و بیکاری شد بشدت آزرده هستم ، در کنار کسانی که دادخواهی میکنند حضور دارم و عشق به ایران سبب می شود که سکوت نکنم و انتقاد کرده و فعالیت نمایم . وکیل گرامی جناب مقیمی نیز لایحه خوبی در دفاع از من تنظیم کرده بود که تحویل قاضی داد و به صورت شفاهی نیز به ذکر دلایل پرداخت . دادگاه حدود دو ساعت به طول انجامید و گفتگوهای بسیاری شد البته دادگاه علنی نبود ، هیئت منصفه حضور نداشت ، رسانه ها نبودند و فقط من و وکیل و قاضی بودیم . احساس می شد که نتیجه دادگاه از پیش تایین شده و حکم صادر شده است اما پیشداوری نمی کنم و در انتظار حکم قاضی
دادگاه انقلاب شهریارمی مانیم . امید به حاکمیت و استقلال و استقرار قانون در ایران .
اینجا ایران ، شهریار ، من متهم به تبلیغ علیه نظام ……..
#ایران #دادگاه #فعال_مدنی
به کانال تلگرام بگونه بپیوندید: https://telegram.me/begoonah