#بگونه : بنا بر اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی ، شورای ملی مقاومت ایران که ائتلافی از نیروهای سیاسی مخالف رژیم ایران می باشد و سازمان مجاهدین خلق ایران اصلی ترین نیروی این ائتلاف می باشد، گردهمایی بزرگی در شهر پاریس در تاریخ نوزدهم تیرماه برگزار می کند. در این رابطه زندانی سیاسی ارژنگ داودی طی پیامی به شرکت گسترده هموطنان ایرانی خارج از کشور در این گردهمایی فراخوان داده است.
متن فراخوان زندانی سیاسی ارژنگ داودی به شرح زیر میباشد :

با اهدای صمیمانه‌ترین درودها به روان پاک جان نثاران فقید راه آزادی بشر
به استحضار همگان می‌رسانم که رژیم جعلی سر آمده از انقلاب ۵۷ نه تنها آزادی ، دموکراسی، صلح، حقوق و عدالت را برای ما ایرانیان به ارمغان نیاورد و نه تنها میلیونها تن از هموطنان و اندیشمندان ما را در سراسر گیتی پراکنده کرد بلکه خود نیز به ورطه روزمرگی در افتاد و دیری نپایید که به یک رژیم بی‌بند و بار و فاقد مشروعیت داخلی و بین‌المللی تبدیل شد. این نظام فاسد که اصولاً انسانیت را ارج نمی‌نهد. در ۳۷ سال گذشته با زور سرنیزه به کمک انواع مزدوران وحشت و دهشت اعم از اطلاعاتی، امنیتی، حفاظتی و حراستی که دست پروده دو ارگان مخوف سپاه و بسیج هستند تمامی دگر اندیشان سیاسی و روشنفکران اجتماعی بر خواسته از اقشار و اصناف گوناگون کشور را چنان بی‌مهابا سرکوب نموده که دیگر تنها راه چاره برای رهایی از شر ستمکاران زالو صفت حاکم فقط و فقط مبارزه سازمان‌یافته و تلاش همه‌جانبه برای تغییر کلیت رژیم قرون‌وسطایی فقیه و به ثمر رساندن انقلاب سوم یعنی انقلاب دموکراتیک ایرانیان است که لازمه آن نیز همکاری صمیمانه در میان بخشهای ریز و درشت اپوزیسیون جمهوری خواه در داخل و خارج کشور است.
آزادیخواهان ایران و جهان، همه به خوبی می‌دانیم که هدف هر انسان فرهیخته‌ای بایستی علاوه بر به حساب آوردن دیگران احترام گذاری شایسته به تنوع دیدگاهها و فرهنگ‌های مختلف اجتماعی همراه با عاشقان استوار… باشد برای آنچه که می‌تواند در زندگی میلیونها مردم ستمدیده تفاوت ایجاد کند در حق واقع ما به‌خاطر تلاش مسرانه برای تحقق همین آرمانها است که در سیاه چال‌های استبداد گرفتار مانده‌ایم.
اینک نیز از درون سلولهای تنگ و تاریک رژیم فاسد فقیه دستان امیدوار خود را بسوی تمامی آزادیخواهانی دراز می‌کنیم که برای نجات ایران و ایرانی می‌کوشند و به سهم خود از همه آنان دعوت به‌عمل می‌آورم تا در گردهمایی ۱۹ تیر ۱۳۹۵ (نهم ژوئیه ۲۰۱۶) در پاریس حضور به هم برسانند. پیشاپیش ضمن تقدیر از زحمات بی‌شائبه برگزارکنندگان این گردهمایی مقدم یکایک شرکت کنندگان را گرامی داشته و از تمام کسانی که از راه دور یا نزدیک دل در گرو تاثیر‌گذاری هر چه گسترده‌تر اینگونه آکسیونهای الهام‌بخش دارند صمیمانه سپاسگزاری می‌نماییم.
زنده باد ایرانی
پاینده باد ایران
پیروز باد مبارزات حق‌طلبانه ایرانیان
ارژنگ داودی
زندان گوهردشت کرج
تیر ماه ۱۳۹۵

به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

13528441_613666225460287_1838427648778386284_o