‫#‏بگونه‬:رضا (رابين) شاهيني که برای دیدن مادر و خویشاوندان خود به ایران سفر کرده بود روز ۱۱ ژوئیه دستگیر شد .
شاهینی، ساکن شهر سن دیگو، در ایالات متحده آمریکا است و دوستان وی روز چهارشنبه ۱۱ ژوئیه مراتب نگرانی خود را از دستگیری او در ایران به اطلاع سایت خبری سی.بی.اس رساندند.
شاهینی در ماه مه از دانشگاه سن دیگو فارغ التحصیل شد و برای دیدن مادر بیمار خود به ایران رفت. اما او اکنون در نقطه ای نامعلوم در ایران در اسارت بسر می برد.
یکی از دوستان رضا شاهینی که مایل به افشای هویت خود نبود، به سی.بی.اس گفت: «ماموران امنیتی ایران روز ۱۱ ژوئیه به خانه مادر شاهینی رفته و آن را بازرسی کردند، وسایل شخصی او را ضبط کردند و به او گفتند که متهم به اقدام علیه امنیت کشور است.»

رابرت بائر، کارشناس امور تروریسم به سایت سی.بی.اس گفت: «آنها (مقامات امنیتی ایران) برای دستگیری ایرانی-آمریکایی ها احتیاج به دلیل ندارند. آنها مظنون به جاسوسی یا مخالفت با دولت ایران هستند. آنها با کوچکترین نشانه منفی بازداشت می شوند.»
ماموران اطلاعات رژیم آخوندها به خانواده رضا شاهینی گفته بودند در صورتی که دستگیری او را رسانه ای نکنند زود آزاد خواهد شد. اما بعد از گذشت یک هفته و بی خبری از شاهینی، خانواده او تصمیم گرفتند که موضوع را به رسانه ها اطلاع دهند.
سیاست مماشات اوباما و شرکای اروپایی اش و دلالی های وزیر خارجه اش جان کری برای رژیم تروریستی و سرکوبگر حاکم بر ایران باعث شده شهروندان آمریکایی و اروپایی بویژه شهروندان دو تابعیتی طعمه های خوب و لذیذی برای این رژیم باشند. تا کنون دستگیری نازنین زاغری شهروند دو تابعیتی انگلیس؛ هما هودفر شهروند دو تابعیتی کانادا و رضا شاهینی و … نمونه های بارز و لو رفته آن هستند. پس باید گفت:
هیس! جان کری دلال ملاهای تروریست است.
ایران دستگیری گروگان شهروند آمریکایی ایرانی

به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

13669249_624372861056290_511458787710218043_o