#بگونه : مأموران دژخیم زندان قزلحصار کرج، یک زندانی به نام مجید کشوری را که مبتلا به بیماری روحی است، پس از اقدام به خودکشی در زندان شدیداً مورد شکنجه قرار دادند.

این زندانی که حتی توسط بهداری زندان به‌عنوان بیمار روحی شناخته شده و داروهای خاص برای وی تجویز شده را پس از شکنجه‌های شدید به مدت چند روز در سلول انفرادی نگه داشته و سپس به بند عمومی باز گرداندند در حالی که آثار شکنجه و سوزاندن وی بر بدنش قابل رویت است.

مأموران مزدور زندان از دادن داروهای این زندانی بیمار برای اذیت هر چه بیشتر وی خودداری می‌کنند و به‌رغم تمامی تلاشهای خانواده وی برای پیگیری مداوای این زندانی تاکنون دژخیمان قضاییه رژیم از پاسخ دادن طفره رفته و این زندانی هم‌چنان در شرایط وخیمی در زندان به‌سر می‌برد.

مجید کشوری یکی از ۱۲ زندانی است که متهم به «شورش» در زندان قزلحصار کرج در سال ۸۹ است.
از دوازده زندانی محکوم به اعدام در شورش چهارشنبه‌سوری سال ۸۹ در زندان قزلحصار، حکم ۷ نفر اجرا شد و حکم ۵ نفر از آنان اصطلاحا شکست و به حبس تبدیل شد.

مجید کشوری به مدت حدوداً دو سال در زندان گوهردشت نگهداری و سپس در خردادماه سال ۹۲ مجدداً به واحد یک زندان قزلحصار منتقل شد. از زمان انتقال دوباره به این زندان، وی همواره توسط دژخیمان زندان مورد اذیت و آزار قرار گرفته است. به‌طوری‌که هرماه سالن وی را عوض می‌کنند.
************************
#ایران #زندان #شکنجه

به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah