#بگونه: از حقوق هاي نجومي هم سبقت گرفته!
اما دم خروس رقم سازي آخوندها كاملا پيداست. به راي سازي براي ميرسليم و هاشمي طبا نگاه كنيد و حديث مفصل بخوانيد از اين مُجمل!

اين درحالي است كه اين نمايش انتخابات توسط اكثريت مردم ايران بايكوت شده بود و هيچ ناظر بين المللي بر اين نمايش نظارت نداشته و بنابه گزارش خبرنگار سي ان ان مردم ايران اين انتخابات را يك دغلكاري ناميده اند:
خبرنگار سي ان ان در گزارش خود مي گويد: اگر شما با منتقدان رژیم حاکم صحبت کنید به شما خواهند گفت که این تماماً یک انتخابات دغلکارانه و تقلبی است، یک نظام و سیستم تقلبی است زیرا همه کاندیداها باید توسط شورای نگهبان تأیید شوند، همه کاندیداها از درون نظام هستند. بنابراین، خواه روحانی یک ذره اصلاح‌طلب تر باشد یا نه، همه آنها در داخل همان نظام هستند و همه آنها از یک فرقه ساخته شده‌اند که آن هم فرقه جمهوری اسلامی است.

وی افزود: من زیاد شنیده‌ام و سعی کرده‌ام با کسانی صحبت کنم که هنوز صحبت از تغییر رژیم می‌کنند یا صحبت از فشار آوردن و یافتن راههایی برای افشای این رژیم در مورد مشکلات واقعی که در داخل جامعه وجود دارد می‌کنند. سرکوب خبرنگاران، نویسندگان و وبلاگ نویسان ادامه دارد. مردم تنها به‌خاطر یک کار در فیس‌بوک به زندان می‌افتند.

خبرنگار سی ان ان گفت:‌ در حالیکه ایران یک کشور عربی نیست، اما به‌ طور واقعی پیشگام بهار عربی بود. در سال 2009 وقتی آن جوانان در ایران بعد از جریان انتخابات به خیابانها آمدند، داشتند به جهان می‌گفتند ما بر دولت خود چیره شده‌ایم، بر این نظام سبقت گرفته‌ایم و خواهان یک چیز متفاوتی هستیم.

وی افزود: متأسفانه از آنها در آن زمان حمایتی به‌عمل نیآمد و به تغییری که می‌خواستند، دست نیافتند اما این بدان معنی نیست که این گرایش، در نهان این جمعیت 75 میلیونی، دیگر وجود ندارد.

این خبرنگار در پایان گفت: به نظر می‌رسد حتی با روحانی، اوضاع به همان منوال خواهد بود زیرا او فقط دکور رژیم حاکم بود و طبعا رهبر حکومت نقش خیلی مهمتری دارد.
**********************************
#ایران #نمایش_انتخابات #آمارنجومی
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

18519857_787225804770994_8527885648850677890_n.jpg