#بگونه: بنابه گزارش خبرگزاریها در ساعت‌های پایانی شنبه‌شب، (۳ ژوئن/ ۱۳ خرداد) در یک حمله تروریستی در لندن ۶ نفر کشته و عده ای نیز مجروح گردیدند.
یک خودرو بر روی «لندن بریج» ‍ل معروف شهر لندن که از محلات توریستی می باشد ده‌ها عابر را زیر گرفت و در نزدیکی همین محل «بارو مارکت» دو حمله تروریستی روی داد که در آن تعدادی کشته و مجروح شده‌اند.
بنابه آخرین اخبار در باره این حادثه تروریستی ۶ نفر تا کنون کشته و ۳۰ نفر مجروح گردیده اند.رستوران‌ها و بارهای این منطقه از مراکز محبوب گردشگران و ساکنان لندن محسوب می‌شوند و به ویژه در شب تعطیل آخر هفته شلوغ و پر رفت و آمد هستند.
به گزارش رادیو آلمان؛ سه سرنشین یک خودرو پس از زیر گرفتن عابران در انتهای جنوبی پل لندن با چاقو به رهگذران و کسانی که در کافه‌های اطراف نشسته بودند حمله کرده‌اند.
ظاهرا همزمان به عده‌ای نیز در محله «بارو مارکت»، در همان نزدیکی با چاقو حمله شده است. پلیس بریتانیا تا کنون کشته شدن شش نفر را تائید کرده و می‌گوید سه نفر از مهاجمان نیز به ضرب گلوله ماموران از پا در آمده‌اند.
نخست وزیر و پلیس انگلستان این وقایع را تروریستی خوانده‌اند. وزارت‌خارجه آمریکا اعلام کرد: ما تحولات مربوط به حادثه لندن را زیر نظر داریم.
#لندن #تروریسم #توریست
*******************

به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah