#بگونه: زندانیان سیاسی زندان مرکزی زاهدان طی بیانیه‌یی با زندانیان سیاسی زندان گوهردشت اعلام همبستگی کرده و از خواسته‌های به حق آنان حمایت کردند.

در بیانیه زندانیان سیاسی زندان زاهدان آمده است:‌
«بار دیگر جنایات و توهین و نادیده گرفتن حقوق انسانهایی که تنها خواسته آنها رسیدن به حقوق شهروندیشان است. با کمال تأسف در زیر پرچم این رژیم نه حقی وجود دارد و نه حقوقی که انسان بخواهد از آن دفاع کند این بار زور این رژیم ظالم به زندانیان سیاسی زندان گوهردشت رسیده است که در تاریخ ۸مرداد ۱۳۹۶به بهانه بازرسی، تمامی زندانیان را از بندهایشان بیرون آورده و در سالن زندان جمع کرده است و بدون در نظر گرفتن حرمت و کرامت زندانیان آنها را به بدترین شیوه بازرسی کرده و وسایل شخصی زندانیان را برده و آنان را برخلاف خواستشان به سالنی دربسته که عملاً به شکنجه‌گاه شباهت دارد منتقل نموده است و در همین میان زندانیان در اعتراض به این عمل غیرانسانی و دفاع از حقوق پایمال شده‌شان با ضرب ‌و شتم و ریختن مأموران گارد زندان بر سر زندانیان سیاسی روبه‌رو شدند و به بدترین شکل ممکن آنها را مورد ضرب ‌و شتم قرار داده‌اند.

ما زندانیان سیاسی در مقابل بربریت و اعمال وحشیانه این رژیم تنها راهی که برایمان باقی می‌ماند این است که نسبت به این اعمال غیرانسانی اعتراض کنیم و دست به اعتصاب‌غذا بزنیم تا مردم ایران و جهان را از ظلمی که در حق ما روا داشته می‌شود آگاه کنیم.

لذا ما زندانیان سیاسی زندان مرکزی زاهدان نسبت به این اعمال وحشیانه رژیم اعتراض داریم و این جنایت نابخشودنی را محکوم می‌کنیم و از خواست زندانیان سیاسی زندان گوهردشت که در اعتصاب‌غذا طولانی‌مدت به‌سر می‌برند حمایت می‌کنیم. زمانی می‌توانیم حقوق خود را بگیریم که سازمانی پشت زندانیان سیاسی و مظلوم بایستد.

ما زندانیان سیاسی زمانی آرام می‌شویم که گزارشگر ویژه حقوق‌بشر شخصاً بیاید و به زندانهای کل کشور سر بزند، تا حال ما را از نزدیک ببیند و بداند ما برای گرفتن حقوقمان چه زجرهایی کشیده‌ایم.

اسامی زندانیان سیاسی معترض به این جنایت نابخشودنی:
مولوی نورالدین کاشانی، مولوی عبدالرحیم کوهی، مولوی امان الله بلوچ زهی، همزه ریگی، شیراحمد حسین زهی، میثم چندانی، حسن دهواری، الیاس قلندرزهی، ابوبکر رستمی، عبدالوحید هود، زبیر هود، عبدالصمد هود، عطاالله هود، عبدالحمید کیازهی، ستاربلوچ، … شاهوزهی، جاوید دهقان، محمود کلکلی، امید ایمانی، علیرضا بمپوری، عبدالخالق جفادار، حامد بمپوری، اسحاق کلکلی، عبدالباسط دوانی، صوفی چاکری، عبدالحمید ریگی، ذبیح الله ریگی، رحیم شه بخش، درمحمد شه بخش، حیات الله نوتی زهی.
************
#زندانی_سیاسی #اعتصاب_غذا #زاهدان #گوهردشت_کرج

#SaveGohardasht

به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

21316257_843169072510000_9124900632373840381_o.jpg