یادداشتی در واشنگتن تایمز از کلیفورد می، رییس «بنیاد دفاع از دموکراسی ها» در رابطه با سكوت اروپايي ها در قبال قيام مردم ايران .

به گزارش صداي امريكا كليفورد مي دتحلیلگر ارشد آمریکایی و آشنا به امور ایران در يادداشتي در واشنگتن تايمز از سکوت اروپار در رابطه با قيام مردم ايران انتقاد مي كند و مي نويسد:
آدم وسوسه می شود بگوید که اروپایی ها جرات بیان باورهایشان را ندارند اما بیان این امر ممکن است حاکی از این باشد که آن ها باورهایی دارند. شواهد نشان می دهد آن روزها گذشته است.

رهبران اروپا به شکل زننده ای هیچ تحت تاثیر تصاویر ایرانیانی قرار نگرفته اند که هر روز به خیابان های شهرهای بزرگ و کوچک آمده، خطر بازداشت، شکنجه و مرگ را با اعتراض به سرکوب و فقر ناشی از طبقه حاکم مذهبی به جان خریده اند.
حاکمان مذهبی ایران ثروت نفتی کشور علاوه بر میلیاردها دلار سرمایه آزاده شده پس از لغو تحریم ها را خرج جنگجویان در عراق، سوریه، لبنان و غزه کرده اند. رهبران اروپا پشیمان از امپریالیسم غربی در گذشته ظاهرا هیچ اعتنایی به امپریالیسم شیعه در حال حاضر نمی کنند.

دولت دونالد ترامپ در برابر سکوت اتحادیه اروپا در قبال سرکوب خشونت بار اعتراضات سراسری در ایران چه گزینه هایی برای تبدیل حمایت های کلامی اش به عمل دارد؟ حمایت از ایرانیان محنت دیده و افزایش هزینه های تخاصم رژیم از تروریسم تا برنامه موشکی و نقض حقوق بشر در ایران و خارج از آن کشور.

#بگونه: قیام تا پیروزی – مرگ بر دیکتاتور – زنده باد آزادی
*****************
#ایران #آمریکا #اروپا #تظاهرات_سراسری #قیام #اتحاد #آزادی
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://telegram.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

20525281_915596325267274_4173458625491947605_n