#بگونه: صبح امروز ششم اسفند، کارگران دو کارخانه «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» در استان قزوین،در اعتراض به چند ماه از معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان فرمانداری تاکستان تجمع کردند.

کارگران دو کارخانه «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» که تحت مسئولیت کارفرمای واحد مشغول کارند. در اعتراض به عدم دریافت حقوق و مزایای خود مقابل فرمانداری تاکستان دست به تجمع زدند. این کارگران مهمترین مطالبه خود را دریافت حقوق سه ماه اخیر و عیدی و پاداش پایان سال عنوان کردند.

یکی از معترضان گفت: شرکت راه ابریشم بهره‌بردار رسمی شرکت‌های فولاد قزوین و پارس آرمان شفق چندین ماه است که مسئولیت این دو واحد تولیدکننده انواع فولاد را برعهده گرفته است.
به گفته وی، با احتساب اسفند ماه، ما نزدیک چهار ماه است دستمزد دریافت نکرده‌ایم. از طرف دیگر هر یک از کارگران ارقامی بین ۲ تا ۳ میلیون تومان از کارفرمای سابق بابت عیدی و حق سنوات سالهای گذشته و همچنین اضافه‌کاری طلبکاریم.
این کارگر «فولاد قزوین» و «آرمان شفق» در خاتمه از پرداخت نشدن حق بیمه کارگران خبر داد و افزود: از آبان ماه حق بیمه کارگران این دو کارخانه به تامین اجتماعی پرداخت نشده است.
منبع: اتحادیه کارگران آزاد ایران
**************
#ایران #فولادقزوین #آرمان_شفق #کارخانه #کارگران #اعتراض #تجمع
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
کانال دوم https://t.me/begoonah1
کانال اول https://telegram.me/begoonah

28337188_950005401826366_3084371395244174531_ohttps://www.instagram.com/begoonah