#بگونه:جز اعتراض و اعتصاب؛ جز قیام و خیزش برای رهایی میهن هیچ راه دیگری نیست و جز اسارت و نبرد راه دیگری نباید جست بین خلق و ظالمان.
تصاویری که مشاهده می کنید گوشه ای از اعتراض و اعتصاب های اجتماعی در شهرهای میهن است.
در اراک کارگران شرکت هپکو امروز سه‌شنبه ۲۵اردیبهشت برای سومین روز متوالی در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق‌ عقب‌افتاده و حق سنوات بازنشستگان، راه‌آهن شمال به جنوب را مسدود کردند.
در یاسوج کارکنان قراردادی دانشگاه علوم پزشکی این شهر در اعتراض به پاسخگو نبودن کارگزاران رژیم به خواسته‌های‌شان در محوط دانشگاه تجمع کردند.

در آبادان ۳۰۰تن از بازنشستگان پتروشیمی در اعتراض به واریز نشدن حقوقشان در مقابل ساختمان فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

در استان سیستان و بلوچستان کارگران کشت و صنعت گوهر کوه و تمپ روز سه‌شنبه ۲۵اردیبهشت ۹۷در اعتراض به افزایش نیافتن حقوقشان و امکان اخراج تجمع کردند

در اصفهان کارگران راه‌آهن در اعتراض به پرداخت نشدن حدود چهار ماه حقوق عقب مانده و حدود ۱۴ ماه بیمه خدمات درمانی، امروز سه‌شنبه ۲۵اردیبهشت اعتصاب کرده و مقابل مدیریت شرکت تجمع کردند.

در تبریز جمعی از رانندگان ماشین‌های حمل زباله شهرداری در اعتراض به وضعیت معیشتی خود و خانواده‌هایشان مقابل شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

در رشت صبح امروز، جمعی از غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در مقابل شعبه سرپرستی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

غارت‌شدگان خشمگین در اعتراض به غارت داراییهای خود فریاد می‌زنند که چرا پولهای ما را پس نمی‌دهید. زنانی که در این تجمع حضور داشتند؛ بر روی دیوارهای شعبه نوشتند: این لونه فساده سیف مجوز داده-پولهای ما رو خوردن دروغ می گن پس دادن.
تجمع‌کنندگان با زدن به در این مؤسسه حکومتی شعار می‌دادند مرگ بر دزد

در تهران نیز صبح امروز غارت‌شدگان مؤسسه آرمان البرز ایرانیان در مقابل دادسرای جرایم پولی در در خیابان فاطمی تجمع کردند.
#ایران
#تهران
#اراک
#آبادان
#اصفهان
#تبریز
#اعتراض
#اعتصاب
#قیام