#بگونه: پلیس بین الملل (انترپل )فاش کرد که رژیم ایران برای آزادی دو مأمور خود در زندان کنیا به مأموران این کشور رشوه می‌دهد. این مأموران در حالی که مواد منفجره حمل می‌کردند دستگیر شدند.
سایت نیشن کنیا ۲۶اوت ۲۰۱۸ برابر با ۴شهریور۹۷
‌احمد ابوالفتحی و منصور موسوی دو مأمور رژیم ایران هستند که در مومباسا دستگیر شدند و به ۱۵سال زندان محکوم شدند چرا که ۱۵کیلوگرم هکزژن را که به‌طور گسترده در مواد منفجره به کار می‌رود حمل می‌کردند.

منابع امنیتی کنیا می‌گویند این دو در حال طراحی برای بمب‌گذاری سفارت اسراییل بودند.

هگزوژن (RDX) ماده‌ای شیمیایی است که در بمب‌گذاری قطار مومبای در سال ۲۰۰۶ استفاده شد و ۱۸۶نفر کشته داشت.
انترپل می‌گوید رژیم ایران تلاش کرده است به کنیاییها برای آزادی مامورانش رشوه بدهد.
کنیا اکنون در بخشی از ماجرای میان رژیم ایران و آمریکا سهیم است. دولت کنیا نگران است که این دو نفر از زندان فرار کنند.

هکزوژن که از مأموران رژیم ایران در کنیا توقیف شد همان ماده معروف به RDX یک ترکیب شیمیایی جامد و سفید رنگ و بی‌بو و بی‌مزه است که به‌طور گسترده در مواد انفجاری استفاده می‌شود.

به گزارش رسانه‌های کنیا، گروهی از تروریستهای رژیم ایران برای فراری دادن ۲تروریست دستگیر و محکوم شده خود در این کشور، مخفیانه به شرق آفریقا نفوذ کرده‌اند.

بعد از کشف یک طرح فرار برای دو تروریست دستگیر شده رژیم ایران، به نیروهای امنیتی کنیا دستور آماده‌باش کامل داده شده است، این دو که به همراه خود مواد انفجاری داشتند در سال ۲۰۱۲ در نایروبی دستگیر و به ۱۵سال حبس محکوم شده بودند.

اکنون نیروهای امنیتی به شنودی از اتباع ایرانی دست پیدا کرده‌اند که حاکی از تلاش برای فراری دادن احمد محمد و سید موسوی، دو تروریست محکوم در کنیا دارد.

این دو تروریست علیه دادگاه کنیا، به‌خاطر ۱۵سال محکومیت برای طراحی حملات تروریستی در این کشور درخواست استیناف داده بودند.

آنها به دادگاه گفته بودند که بیگناه‌ هستند و مدعی بودند که به‌عنوان توریست و به‌دنبال فرصتهای تجاری به این کشور سفر کرده‌اند.

بنا‌ به گزارش روزنامه استار، اطلاعاتی که در اختیار مقامات کنیا گذاشته شده می‌گوید این عوامل مظنون به عضویت در نیروی قدس می‌باشند….

40117407_1095685207258384_4576487580320661504_n.jpg

#تروریسم
#ایران #تظاهرات_سراسری #اعتصاب_سراسری #براندازم
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://t.me/begoonah1