#بگونه: گزارش رادیو فرانسوی اروپا یک پیرامون بخشنامه وزارت‌خارجه فرانسه که به کارکنان خود توصیه می کند به ایران نروند، چون در معرض تهدید خواهند بود.
در این گزارش که روز چهارشنبه ۷شهریور۹۷ پخش شده آمده است:
رویترز یادداشتی را فاش کرد که توسط دبیرکل وزارت‌خارجه (فرانسه) برای همه دیپلماتها فرستاده شده است. او به آنها دستور می‌دهد که با توجه به تهدیدات امنیتی واقعی، هم‌چنان که در گذشته وجود داشته است، دیگر پای خود را در ایران نگذارند. او از سخت‌تر شدن موضع مقامهای (رژیم) ایران بعد از سوءقصد خنثی‌شده علیه اپوزیسیون #ایران که در ماه ژوئیه در ویلپنت گردهم آمده بودند صحبت می‌کند.
در تهران افراد شروری وجود دارند که فرانسه را نمی‌بخشند.‌آنها از این صحبت می‌کنند که فرانسوی‌هایی را به زندان بیاندازند تا بتوانند سه تن از مأموران خود را که بعد از قضایای ویلپنت دستگیر شده‌اند پس بگیرند.
رادیو اروپا یک، سپس با یادآوری سابقه گروگانگیری و باج‌ خواهی تروریستی آخوندها می‌افزاید: در گذشته رژیم ایران یک جنگ پنهان را با فرانسه به پیش می‌برد؛ همراه با گروگانهایی در بیروت و سوءقصدهایی در پاریس. و امروز دوباره این رژیم در بن‌بست و در معرض خطر است و حاضر است به هر کاری دست بزند…
#گروگان
#تروریسم
#براندازم
*****************
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

40397945_1098130783680493_2646058660198875136_n.jpg