#بگونه: شبکه خبری فاکس نیوز از کشف راههای جدید قاچاق سلاح برای حزب الله لبنان توسط رژیم ایران از جزیره قشم با استفاده از هواپیاماهای مسافربری خبر داد.
EXCLUSIVE – An Iranian civil aviation company is suspected of smuggling arms into Lebanon, destined for the militant group Hezbollah and Iranian weapons factories — and western intelligence sources said Monday they’ve uncovered the unexpected routes that Iran apparently took to try avoiding detection.
این هواپیماها قطعات ساخت اسلحه برای کارگاه‌های ساخت اسلحه در لبنان منتقل کرده اند.
بنابه این گزارش که روز دوشنبه ۱۲ شهریور ۹۷ برابر با سوم سپتامبر ۲۰۱۸ از شبکه تخبری فاکس نیوز به طور اختصاصی منتشر گردید ؛ رژیم ایران با استفاده از هماپیماهای مسافربری، اقدام به قاچاق اسلحه به لبنان می‌کند.

این گزارش به نقل از منابع اطلاعاتی، «دو پرواز استثنایی» متعلق به خطوط هوایی «قشم فارس ایر» از تهران به فرودگاه بین‌المللی بیروت در دو ماه گذشته را مشخص کرده است.

پرواز اول، روز ۹ ژوئیه رصد شد که در آن، هواپیمای مدل بوئینگ ۷۴۷، از یک پایگاه ‌هوایی در تهران به پرواز درآمد و برای مدت زمان کوتاهی در فرودگاه دمشق پایتخت سوریه توقف کرد. این هواپیما پس از آن در مسیری غیر معمول، به سمت فرودگاه بیروت پرواز کرد و ساعت 4 عصر به وقت محلی در این فرودگاه نشست.

بنا بر اطلاعات پرواز به دست آمده، این هواپیما خارج از مسیرهای معمول هواپیماها، بر فراز لبنان پرواز کرد.

یک منبع اطلاعاتی لبنانی که خواسته نامش فاش نشود، در این باره گفت: «ایرانی‌ها تلاش می‌کنند راه‌هایی جدید برای قاچاق اسلحه به شرق دریای مدیترانه بیابند. آن‌ها می‌خواهند توانایی‌های غرب در تعقیب‌شان را به چالش بکشند».
پرواز رصد شده در دوم اوت QFZ9960، پس از پرواز از فرودگاه بین‌المللی تهران، ساعت 5:59 صبح به وقت محلی در فرودگاه بین‌المللی بیروت به زمین نشست. این هواپیما بر خلاف هواپیمای قبلی، در دمشق فرود نیامد، اما مسیری غیر منظم را در شمال سوریه پیش گرفت.

http://www.foxnews.com/world/2018/09/03/irans-secret-weapons-smuggling-air-route-to-lebanon-revealed-by-intel-sources.html
#تحریم
#ایران #تظاهرات_سراسری
#اعتصابات_سراسری #اعتراضات_سراسری
#براندازم
#IranRegimeChange

به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

40920928_1100776883415883_2423281180456517632_n.jpg