photo_2018-09-09_15-33-38.jpg
زندانی سیاسی غلامحسین کلبی در اعتراض به عدم پاسخگویی مسئولان زندان به درخواست انتقال به یکی از زندان‌های تهران یا عادل‌آباد شیراز مدت ۲۰ روز است در بی‌خبری مطلق اعتصاب غذا کرده است.
این زندانی سیاسی که نوزدهمین سال حبس خود را در زندان شیبان اهواز می گذراند؛ تاکنون حتی یک روز مرخصی نداشته است. زندانی سیاسی غلامحسین کلبی از زندانیان سیاسی دهه ۶۰ می باشد که از سال ۶۰ تا ۶۶ مدت ۶ سال در زندانهای جنوب ایران محبوس بود. غلامحسین کلبی در تاریخ ۱۹ دی ماه سال ۷۹ به اتهام رابطه با سازمان مجاهدین خلق در شهرستان دزفول بازداشت شد.
در سال ۹۴ خواهرش فوت کرد. اما به دلیل مخالفت اطلاعات از رفتن وی برای سوگواری خواهرش ممانعت به عمل آمد.
در آبان ماه سال ۹۵ برادر وی بعنوان تنها عضو باقی مانده از خانواده‌اش در راه زندان برای ملاقات حضوری با وی که پس از پنج سال تلاش موفق به اخذ آن شده بود، سکته کرد و فوت نمود. اما اجازه حضور در مراسم خاکسپاری برادرش را هم نیافت.
این زندانی سیاسی هم اکنون در زندان شیبان اهواز زندانی است و پس از گذشت ۱۸ سال حتی یک روز هم مرخصی نرفته است. مسئولان اطلاعات با مرخصی وی مخالفت می کنند.
او از عفونت گوش چپ، مشکلات آرتروز، درد کمر و مشکلات فک و دهان و دندان رنج می برد و امکان مراجعه به پزشک در بیرون زندان و مرخصی استعلاجی را هم ندارد.

#براندازم
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید:
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah