بگونه: بنابه تحقیق و بررسی کارشناسی یک هیأت آمریکایی؛ موشک های شلیک شده به مقرهای حزب دمکرات کردستان و حزب دمکرات کردستان ایران از داخل خاک عراق و از فاصله ۲۰ تا ۴۰کیلومتری بوده است.
ازنظر نظامی اقدامی بزدلانه و زبونانه و بسیار پیش پا افتاده‌ است.
هدف رژیم از این اقدام قدرت نمایی و تحت الشعاع قرار دادن بحرانهایی لاعلاجی است که با آنها روبرو است که به هیچ عنوان قدرت محسوب نمی‌شود .
مشابه این اقدامات جنایتکارانه و بسیار جبونانه قبلا و به مدت چند سال علیه مجاهدین و کمپ لیبرتی انجام می‌داد که یک کمپ کاملا محصور بود و ساکنان آن بی سلاح بودند.
رژیم برای این موشک پرانی ها از مزدوران محلی استفاده می کند و در حمله به کمپ مجاهدین پاسداران موشکها را به فاصله ۱۵-۲۰کیلومتری می‌آوردند و از آنجا پرتاب می‌کردند.اینجا هم با استفاده از مزدوران محلی که در عراق دارد، این عملیات را انجام داده و با شیوه همیشگی جعل و دروغ می‌خواهد نان قدرت از آن بخورد. در این مورد حتی رسانه‌های رسمی یکی از احزاب اصلی کردستان عراق هم اعلام کرد که سایتی که رژیم از آنجا اقدام به موشک‌پرانی کرده در سلیمانیه و از مقر یکی دیگر از احزاب کردی عراق بوده، که عمق! قدرت‌نمایی موشکی آخوندها را برملا می‌کند.

#کردستان

به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

photo_2018-09-11_06-11-21