#بگونه: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نسبت به به خبر دیدار جان کری با محمد جواد ظریف وزیر خارجه رژیم #ایران و مشاوره دادن به وی درباره #برجام واکنش نشان داد واین عمل وی را غیر قانونی و تلاش برای تضعیف آمریکا نامید.
دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: «جان کری دیدارهایی غیر قانونی با رژیم به شدت متخاصم ایران داشته است که تنها می‌تواند به تضعیف تلاش بزرگ ما و به زیان مردم آمریکا تمام شود. او به آنها گفته که صبر کنند تا دوره دولت ترامپ تمام شود! آیا [برای انجام این ملاقات] نام او در چهارچوب قانون ثبت ارتباط با عوامل خارجی ثبت شده بود؟ بد است!»
جان کری، وزیر خارجه پیشین آمریکا در دوره ریاست جمهوری بارک اوباما
که دوران ماه عسل رژیم آخوندها محسوب میشد گفته است که از پایان دوران وزارتش تا کنون «سه چهار بار» با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه رژیم ایران ملاقات کرده است.
جان کری همچنین گفته بود که دولت ترامپ در پی تغییر رژیم در ایران است. وی روز سه‌شنبه گذشته در گفتگو با خبرنگار شبکه تلویزیونی پی‌بی‌اس گفت:‌ «دولت ترامپ اساسا در استراتژی تغییر رژیم در ایران را دنبال می‌کند. اما به باور من آنها (با خروج از برجام) تصمیمی گرفته‌‌اند بسیار خطرناک که برای کشورمان غیرسازنده است.»
وی همچنین اعلام کرده بود که در ملاقات‌های خود با محمد جواد ظریف در نروژ، آلمان و چند جای دیگر از ایران خواسته است که «نگرانی جهانی در مورد برنامه موشکی و حمایت از حزب‌الله» را درک کنند.
#تحریم
#براندازم
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

41723189_1106459212847650_6041705507163471872_n.jpg