#بگونه: به گزارش رادیو آلمان محمد جواد ظریف وزیر خارجه رژیم تروریستی آخوندها که از الطاف و توجهات بی شائبه دولت های اروپایی به نظام پوسیده و در حال سقوط ولایت فقیه سخت طلبکار شده و دو قورت و نیمشم باقی است!
در مصاحبه با هفته‌نامه اشپیگلر آلمان، روز شنبه ۲۳ شهریور۹۷ گفت که اتحادیه اروپا و دیگر امضاکنندگان برجام برای جبران خسارات خروج آمریکا از این توافق دست به کار شوند. او محک تلاش‌های اروپا را در ارتباط با فروش نفت ایران و چرخش معاملات بانکی خواند. به گفته ظریف در فروش و صادرات نفت ایران و همچنین تبادلات بانکی نباید اخلالی بوجود آید.
ظریف ضمن متهم کردن اروپایی‌ها به انفعال تاکید کرد که اگر بین دادن و گرفتن تعادل ایجاد نشود جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان خواهد داد.

در ارتباط با واکنش‌ها هم ظریف گفت که ایران نیازی بر لغو برجام ندارد اما این امکان وجود دارد که به صورت محدود این توافق را مورد استفاده قرار دهد و ممکن است افزایش غنی‌سازی اورانیوم را دوباره آغاز کند.
بنابه این گزارش وی در مصاحبه با اشپیگل از اروپائی‌ها خواست که «قانون مسدودسازی تحریم‌های آمریکا» را به جریان بیاندازند و شرکت‌هایی را که از ایران خارج می‌شوند مجازات کنند. ظریف تاکید کرد اروپایی‌ها باید تصمیم بگیرند، حرف نزنند و عمل کنند یا اینکه دستور آمریکایی‌ها را اجرا کنند.

بعد از خروج آمریکا از برجام اتحادیه اروپا اعلام کرده بود که آماده است در صورت لزوم قانون مسدودکننده تحرم‌ها را اجرا کند. اما این قانون تاکنون اجرا نشده و تعداد زیادی از شرکت‌های اروپایی هم در ماه‌های گذشته از #بازار #ایران خارج شدند.

#براندازم
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

41717132_1107026842790887_1809184974063009792_n.jpg