#بگونه: به گزارش صدای آمریکا اعضای بلندپایه سیاست خارجی دولت پرزیدنت ترامپ یک روز قبل از سخنرانی او در مجمع عمومی سازمان ملل، در سخنانی بر سیاست های او تاکید گذاشتند و گفتند که هدف از فشار بر جمهوری اسلامی تغییر رفتار آن و توقف حمایت از تروریسم است.

مایک پمپئو وزیر خارجه، نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل و جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه ۲ مهر در نیویورک در یک نشست خبری شرکت کردند.

آقای پمپئو در این نشست به محورهای سخنان پرزیدنت ترامپ در سخنرانی روز سه شنبه اشاره کرد. او در بخشی از سخنانش به جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت ایران بزرگترین دولت حامی تروریسم در جهان است و هدف ما فشار بر تهران برای توقف این اقدامات است.

وزیر خارجه آمریکا افزود: ایالات متحده از همه کشورها می خواهد به ما بپیوندند تا مانع حمایت ایران از تروریسم شویم.

جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید نیز در سخنان کوتاهی گفت که رئیس جمهوری موضوعات مهمی را در سخنرانی فردا پوشش خواهد داد.

آقای بولتون درباره اظهارات رودی جولیانی وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ درباره سرنگونی و تغییر رژیم ایران گفت آمریکا به دنبال این نیست و ما تنها می خواهیم جمهوری اسلامی ایران رفتار خود را تغییر دهد.
در این نشست خبری کوتاه، نیکی هیلی نیز سخنرانی کرد. وی درباره نشست امروز صبح سازمان ملل گفت امروز تنها شاهد حضور ۱۳۰ کشور نبودیم بلکه آنها میثاقی را امضا کردند که متعهد می شوند در کشورهای خود نیز کارهایی برای کاهش مصرف و قاچاق مواد مخدر انجام دهند.
وزیر خارجه ایالات متحده در آستانه آغاز مجمع عمومی سازمان ملل روز یکشنبه گفت ما خواستار آن هستيم كه ايران بعنوان بزرگترين كشور حامى تروريسم، اقداماتش در اين زمينه را متوقف كند.

#براندازم #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

42497118_1112198132273758_281887100297543680_n.jpg