ایالات متحده به مردم ایران این را می گوید: تعهد ما نسبت به حمایت [از شما] با کلمات به پایان نمی رسد. ایالات متحده صدای شما را می شنود؛ ایالات متحده از شما حمایت می کند؛ ایالات متحده در کنار شما می ایستد. ما از حق شما برای زندگی بعنوان ملتی آزاد، تحت حکومتی پاسخگو که به شما احترام بگذارد، حمایت می کنیم.
شما لیاقتتان بیشتر از این انقلاب بی ثمری است که توسط رهبرانی فاسد بر شما تحمیل شده است.
آیت الله خمینی، در سال ۱۹۷۸، پیش از آنکه از از تبعید برگردد در مصاحبه ای تبلیغ چیزهای باشکوهی را کرد که قرار بود تحت حکومت جمهوری اسلامی به مردم ایران برسد. از جمله آن چیزها، او وعده «ریشه کنی فقر» و «بهبود شرایط زندگی برای اکثر افرادی که به اشکال مختلف مورد ظلم قرار گرفته بودند» را داد.
بخاطر سیاستهای شکست خورده این رژیم، مردم ایران با کمبود شدید آب و بحرانهای محیط زیستی دست و پنجه نرم می کنند.
سال گذشته، وزیر نیروی ایران گفت که ٢٩۵ شهر با خشکسالی و کمبود آب روبرو هستند. در همین حال، رژیم در خفا و در طول سالها، میلیاردها خرج برنامه هسته ای اش کرده است. رژیم ایران بیشتر نگران آب سنگین است تا آب آشامیدنی.

در خصوص «بهبود شرایط زندگی برای اکثر افرادی که به اشکال مختلف مورد ظلم قرار گرفته بودند»: ایران هنوز شهروندانش را با اتهامات واهی مانند «رفتار ضد انقلابی»، «فساد فی الارض»، «طرفداری از استکبار جهانی» و «جنایات علیه اسلام» به زندان می اندازد. ون های رژیم در خیابانهای شهرهای بزرگ گشت می زنند تا زنانی را که از قوانین محدود کننده حجاب سرپیچی کنند، جمع کنند. بعنوان بخشی از آزار و اذیت گسترده اقلیت سُنی، سال گذشته دادگاهی چهار سُنی را به جرم دویدن به پنج سال زندان محکوم کرد.
اگر کشورها با این شواهد نمی خواهند سیاستهایشان را نسبت به ایران تغییر دهند، این انتخاب آنهاست. اما هر کشوری که ادعای همدردی با مردم ایران را دارد، چطور می تواند به تجارت با آیت الله های یاغی و سرکوبگر ادامه دهد؟

امروز ایران بیشترین موشک بالستیک را در خاورمیانه دارد. هریک از این موشکهای بالستیک بیش از یک میلیون دلار هزینه دارد.
مردم در رنج ایران در مورد برنامه موشکی ای که خزانه عمومی آنها را خشک می کند و منجر به تحریمهای اقتصادی میشود که شکوفایی آنها را محدود می کند، چه احساسی دارند؟
منبع سایت وزارت خارجه آمریکا

42576314_1113043832189188_6824537556844019712_n.jpg

#براندازم #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah