#بگونه: به گزارش یورو نیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه آلمان اجازه استرداد دیپلمات تروریست رژیم به نام اسدالله اسدی مظنون به دست داشتن در برنامه‌ریزی برای حمله به #گردهمایی سازمان #مجاهدین خلق در #پاریس را صادر کرد.
خبرگزاری فرانسه دقایقی پیش با اعلام این خبر تاکید کرد دادگاهی در شهر برلین آلمان روز دوشنبه با صدور حکمی رسما مجوز استرداد دیپلمات مظنون ایرانی به اتریش را صادر کرده است.

دیپلمات یاد شده اسدالله اسدی نام دارد که در سفارت رژیم ایران در اتریش مشغول به کار بوده است. وی از جمله افرادی است که اوایل ماه ژوئیه در چارچوب تحقیقات مشترک اروپایی در خصوص این پرونده در سه کشور آلمان، بلژیک و فرانسه دستگیر شدند.
پس از دستگیری این دیپلمات ایرانی در آلمان دادستانی این کشور پیشتر وی را به «جاسوسی» و «توطئه برای قتل» متهم کرده بود.

پلیس بلژیک پیش از این اعلام کرده بود که یک زوج بلژیکی ایرانی تبار در میان مظنونان دستگیر شده در جریان تحقیقات بر روی این پرونده قرار دارند.
زوج یاد شده که ۵۰۰ گرم ماده منفجره استون پروکسید و چاشنی انفجاری در خودروی خود حمل می کردند قصد داشته‌اند تا خود را به ویل‌پنت در نزدیکی پاریس و محل برگزاری همایش «سازمان مجاهدین خلق» برسانند.
بنابر آخرین خبرها آنها اعتراف کرده اند که به مدت ده سال با وزارت اطلاعات همکاری داشته و دهها هزار یور پول برای فعالیت های جاسوسی و تروریستی خود دریافت کرده اند.

#براندازم#اعتراضات_سراسری#اعتصابات_سراسری
به کانال تلگرام و اينستاگرام بگونه بپیوندید
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

42924779_1115565681937003_6922197816005623808_n.jpg