بررسی لایحه «پیوستن به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم» سی‌اف‌تی،(که در کنار سرکوب و غارت و چپاول شغل اصلی نظام است )در ماه‌های اخیر به جنگ و دعوای باندهای درونی نظام دامن زده است.
شماری از امامان جمعه به‌شدت به این لوایح انتقاد کردند، تجمعی علیه این لوایح در حاشیه نماز جمعه تهران برگزار شد و یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم گفت این مجمع چنین لایحه‌ای را رد خواهد کرد.
روز یکشنبه ۸مهر ۹۷ مجلس ارتجاع یکی از جلسات پرتنش و توفانی خود را پشت سر گذاشت. موضوعی که مورد جنگ و دعوا در مجلس شد، لایحه CFT یا کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (از لوایح ۴گانه پیوستن به کنوانسیون FATF) مدتهاست که مورد مناقشه دو باند است. ابتدا این لایحه در روز ۲۰خرداد گذشته در مجلس ارتجاع مطرح شد، اما دلواپسان با پهن کردن بساط طومار و تظاهرات در صحن مجلس، جلوی تصویب آن را گرفتند و بررسی آن به مدت ۲ماه عقب افتاد. این بار اما لاریجانی کوشید با تشکیل جلسات توجیهی، دلواپسان را قانع و راضی کند؛ اما جلسه متشنج یکشنبه ۸مهر نشان داد این تمهیدات هم چندان سودی نداشته است.
همچنین تعدادی از باند دلواپسان تحت عنوان دانشجویان دانشگاههای تهران در اعتراض به بررسی لوایح مورد نظر FATF، در مقابل مجلس جمع کردند. خبرگزاری ایسنا وابسته به باند روحانی تعداد آنها را ۶۰، ۷۰نفر ذکر کرد.
لبته ناگفته نماند در عکسی که رسانه‌های باند خامنه‌ای درج کردند۳تن از سرکرده‌های باند دلواپسان در مجلس ارتجاع، کریمی قدوسی، سالک و پژمان‌فر در جمع این به‌اصطلاح دانشجویان دیده می‌شوند که نشان‌دهنده این است که لشکرکشی از درون مجلس نشات گرفته و باند دلواپسان برای جبران کمبود نفر خود، به این ترفند دست‌زده است!
در همین حال نیروهای دلواپسان اقدام به تظاهرات و شعار دادن کردند و تصویب FATF را خیانت توصیف کردند.
خبرگزاری حکومتی ایسنا در گزارشی تحت عنوان « توپ CFT در زمین مجلس – زورآزمایی موافقان و مخالفان FATF در بهارستان» نوشت:

«احتمالا امروز یکی از روزهای تاریخ‌ساز مجلس است… اگر این لوایح تصویب نشود و ایران نتواند نظر FATF را جلب کند، سازوکار اروپا و کشورهایی هم‌چون چین و روسیه برای تعامل بانکی و مالی با ایران دچار مشکل شده و عملاً بانکهای خارجی نمی‌توانند با ایران ارتباط برقرار کنند، این نظر اکثر کارشناسان پولی و بانکی است».
خبرگزاری حکومتی ایسنا اظهارنظرهای برخی اعضای ذی‌نفوذ مجلس را نقل کرده است. در همین رابطه نقوی حسینی، سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، در توضیح دلایل این فراکسیون برای مخالفت با CFT گفت:
«این فراکسیون با عضویت در CFT مخالف است چون این کنوانسیون نه تنها کمکی به رونق اقتصادی نمی‌کند که دست و پای کشور را می‌بندد».
در باره رونق اقتصادی که عاقلان دانند! اما در مورد بستن دست و پای نظام کاملا درست می فرمایند دیگر چگونه سالیانه ۷۵۰ میلیون دلار به حزب الله بدهند وخاصه خرجی های دیگر برای بشار اسد و دخالت در سوریه که ۱۶ میلیارد تا کنون شده است و همینطور حوثی های یمن و … بکنند.
پس بیهوده   نیست این روزها شعار هر بسیجی شده زنده باد TNT مر گ بر FATF و CFT!

#براندازم

https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah