#بگونه: به گزارش یورو نیوزدولت ایالات متحده پنج شنبه از استراتژی جدید این کشور در مبارزه علیه تروریسم پرده برداشت. مبارزه با تروریسمی که به گفته کاخ سفید تنها چند گروه نام آشنا را هدف نمی گیرد بلکه هدف آن «مبارزه و انهدام گروه های تروریستی در جای جای جهان» است.
در استراتژی جدید کاخ سفید بیشتر از همه نام حکومت ایران به عنوان یکی از مهم ترین حامیان تروریسم در جهان آمده است. جان بولتون مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ که استراتژی جدید آمریکا در زمینه مبارزه با تروریسم را معرفی می کرد در سخنان خود تاکید کرد که ایالات متحده تمام گروه های تروریستی و ایدئولوژی این گروه ها را هدف مبارزات خود قرارخواهد داد. به گفته آقای بولتون که یکی از حامیان گروه مجاهدین خلق هم هست، حکومت ایران یکی از منابع اصلی تولید و ترویج تروریسم در جهان است. به گفته جان بولتون کاخ سفید از انهدام منابع مالی تروریست ها گرفته تا منزوی کردن کشورهای حامی آنها در جامعه جهانی، از هیچ فرصتی برای مبارزه با تروریسم دریغ نخواهدکرد.

جان بولتون در سخنان خود خطاب به مقامات حکومت ایران گفت: « دوران سردمداری باراک اوباما به سر آمده است. این موضوع را بیشتر از همه به ایرانی ها گوشزد می کنیم.»

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در سخنان خود تاکید کرد که کاخ سفید تمام توان خود را بکار می گیرد تا تحریم های علیه ایران به شدیدترین وجه اجرا شوند. بولتون ایران را «بانک مرکزی حامی تروریسم در جهان از فردای انقلاب سال ۵۷» نامید.

#تروریسم
#براندازم
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah