#بگونه :شریعتمداری در کیهان نوشته است؟رأی در تاریکی/ موافقان CFT چرا از افشای نام خود می‌ترسند؟!
موافقان پیوستن به کنوانسیون CFT دست رد به سینه فراکسیون ولایی زدند و به رای علنی و شفاف در مورد این لایحه «نه» گفتند، دیروز تقابل دو جریان فکری بود و در نهایت با اختلاف اندکی مخالفان شفافیت برای مردم ایران که خواهان شفافیت برای دشمنان هستند جشن پیروزی گرفتند!
نادر قاضی‌پور عضو فراکسیون ولایی مجلس، روز تصویب لایحه سی‌اف‌تی را «روز سیاه» مجلس شورای اسلامی خواند و در نطق میان‌دستور جلسه علنی روز یکشنبه گفت: «مسئولین نظامی ضررهای خطرناک این لایحه را بیان کردند ولی دولتی‌ها بر عکس آنها صحبت کردند و اصرار بر تایید FATF کردند و نهایتا عهدنامه ننگینی مانند پاریس، گلستان و ترکمنچای دوم‌ در مجلس تصویب شد. ملت ۱۲۰ رای منفی داشت.»
علی لاریجانی در رابطه با ارسال پیامک‌ها ی تهدید آمیز گفت : «مجلس بالغ تر از این است که با چند پیامک نظرش عوض شود.»
پروانه سلحشوری، نماینده تهران مجلس، روز دوشنبه در حساب کاربری خود در توییتر از تهدید خود به مرگ پرده برداشت و نوشت: «تا دیروز فحاشی بود. از دیشب تهدید به مرگ از سوی مخالفین تصویب لایحه مبارزه با پولشویی و تروریسم. نزدیکان می‌دانند سی‌سال عمر اضافی از خدا گرفتم و از تهدیدها هراسی ندارم. با افتخار می‌گویم که رای دادم بر علیه حامیان ترور در ایران و جهان. ضمنا استخر هم نمی‌روم. به فکر راه دیگری باشید.»
طیبه سیاوشی، دیگر نماینده اصلاح‌طلب مجلس یک پیام تهدید آمیز را در توییتر خود گذاشت که ارسال کننده نوشته است: «به خدا اگه به این لوایح رأی مثبت بدید مجلسو به توپ می‌بندیم.»
سیاوشی نوشته است: «بنای به توپ بستن مجلس دارند! این پیامک‌ها و سازماندهی‌های عجیب و غریب از کجا سرچشمه می‌گیرد؟ این تهدیدها گویا تا پاسی از شب ادامه دارد و تمام‌شدنی هم نیست.»
محمدرضا بادامچی، عضو فراکسیون امید مجلس، با اشاره به اینکه «می‌خواهند نمایندگان را بترسانند»، به خبرگزاری دولتی ایرنا گفته است: «مدت‌هاست که پیامک‌های تهدیدآمیز درباره لایحه CFTبه نمایندگان ارسال می‌شود. ما تصور می‌کردیم این پیامک‌ها بعد از بررسی و تصویب این لایحه پایان یابد، ولی هنوز این پیامک‌ها ادامه دارد و جنبه نفرین پیدا کرده است.»

به گفته بادامچی: «‌این‌ها که این پیامک‌ها را می‌دهند تا دیروز می‌گفتند که این کار را بکن و این کار را نکن؛ از روز گذشته و پس از تصویب این لایحه، لحن پیامک‌هایشان عوض شده و می‌گویند «وای به حالتان».»

وی در ادامه گفته است : «افرادی را تشویق می‌کنند که جلوی مجلس بیایند و داد بزنند. ما شنیده‌ایم این افراد را از یک مسیر جغرافیایی خاص و محله‌هایی با اتوبوس مقابل مجلس آورده‌اند، واقعا این کارها شایسته ملت فرهیخته ایران نیست.

#تحریم
#براندازم
#اعتراضات_سراسری
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah