محسن بیگلری عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس روز جمعه ۲۰ مهر ۹۷ در گفتگو با خبرگزاری مجلس گفت: «دولت به دنبال فروش ارزهای خود و واریز سرمایه به خزانه کشور است، این کار را به قیمت آشفته کردن بازار و ورشکسته شدن برخی از مردم انجام داده است.»
به گفته محسن بیگلری که نماینده مجلس از سقز و بانه می باشد دولت در افزایش قیمت نرخ دلار دست داشته و «مقصر» بوده است. او همچنین خاطرنشان کرد که دولت روحانی با این کار با سرنوشت مردم بازی کرده و عده‌ای ورشکسته و عده‌ای دیگر میلیاردر شده‌اند.

بیگلری پیشنهاد داد که خرید و فروش ارز بر عهده صرافی‌ها گذاشته شود تا مردم سرگردان نشوند.
وی با یاد آوری آشفته بازار گرانی نرخ دلار گفت «در هفته‌ای که گذشت هر شهر یک نرخی برای دلار داشت، کسی نمیداند دلار چه نرخی دارد این در حالی است که قبلا لحظه به لحظه نرخ دلار مشخص بود، اما دولت کاری کرد که مردم همه دارایی‌هایشان را بفروشند و دلار بخرند و چند ماه بعد کاری کرد که همه به بازار بریزند و دلار بفروشند و کسی هم دلار نخرد».
به گفته محسن بیگلری از افزایش و کاهش نرخ دلار سود عاید دولت شده است» و «دولتیها زیر بار این نمی‌روند که از آشفته بازار ارز عایدی به دست می‌آورد، اما وقتی دلار سه هزار و ۷۰۰ تومانی را ۱۷ هزار تومان بفروشند، چطور می‌شود چیزی عاید دولت نمی‌شود.»

 
https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah