به گزارش وب سایت کردستان میدیا روز جمعه بیستم مهرماه ۹۷، ساعت ٨ صبح در تفریحگاه «بیدمیری» پاوه، که پیشتر از سوی نیروی کثیری از سپاه محاصره شده بود، درگیری سنگینی میان سپاه پاسداران و گروهی از پیشمرگه های حزب دمکرات کردستان ایران روی داد و در جریان این درگیری دو پیشمرگه و یکی از اهالی پاوه شهید و شماری از نیروهای سپاه پاسداران کشته و مجروح شده اند.
بنا براین گزارش یشمرگه‌ها که از سوی نیروهای سپاه پاسداران رژیم محاصره شده و محل استقرارشان با انواع سلاحهای سنگین هدف قرار گرفته بود؛توانستند قهرمانانه در مقابل مزدوران تا دندان مسلح مقاومت نموده و تلفاتی به آنها وارد نمایند.
این درگیری تا ساعت ١١ قبل از ظهرجمعه ۲۰ مهر ۹۷ به مدت سه ساعت ادامه داشت و آمبولانس‌ها مستمرا میان محل درگیری و بیمارستان پاوه، در حال رفت و آمد بودند.
طبث این گزارش سه نفر از نیروهای سپاه تروریستی پاسداران در این درگیری کشته شدند و دو پیشمرگ مبارز کرد از واحدهای تشکیلات شهر حزب دمکرات کردستان ایران به نام‌های شهید «شاهو ویسی» و شهید «زانیار اسلامی» به جمع شهیدان راه آزادی کوردستان پیوستند. همچنین یکی از شهروندان شهر پاوه به نام فرشاد چچانی، که به قصد تفریح و گذارن روز تعطیل در این منطقه حضور داشت با شلیک مستقیم نیروهای سپاه، به قتل می‌رسد.