در حالیکه پس از ۴۰ سال حکومت نظام ولایت فقیه مردم ایران دریکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا جزوه فقیر ترین و محرومترین مردمان از نظر حقوق سیاسی اجتماعی و حد اقل های معیشتی هستند.

۸۰ درصد جامعه زیر خط فقر زندگی می کنند و اعتراض و اعتصاب در سرتاسر ایران علیه ظلم و ستم خامنه ای و ایادیش در جریان است و بحران و بن بست از هر سو نظام را محاصره کرده است؛ خامنه ای در یک لاف زنی و شرور گویی تحت عنوان «سند اولیه الگوی اسلامی پیشرفت»
مدعی شد که ایران در سال ۱۴۴۴ با همین نظام ولایت فقیه «در میان پنج کشور پیشرفته جهان در تولید اندیشه، علم و فناوری» قرار می گیرد!
راستی باندهای درون نظام به حسن روحانی می گویند: «گفتار درمانی نکنید»!
به خامنه ای چه باید بگویند؟ بگویند لاف نزنید وشرور نگویید!
خامنه ای در «سند اولیه الگوی پیشرفت اسلامی» که خودش تدوین کرده و روز یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷ رسانه های حکومتی آن را باز تاب داده اند می نویسد:
«رسالت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت عقلانی، مؤمنانه و متعهدانه در جهت ایجاد تمدن نوین اسلامی متناسب با آرمانها در زیست‌بوم ایران است.
در سال ۱۴۴۴ هجری شمسی مردم ایران دیندار، عموماً پیرو قرآن کریم، سنت پیامبر(ص) و اهل‌بیت(ع) و با سبک زندگی و خانواده اسلامی ایرانی و روحیه جهادی، قانون‌مدار، پاسدار ارزش‌ها، هویت ملی و میراث انقلاب اسلامی، تربیت‌یافته به تناسب استعداد و علاقه تا عالی‌ترین مراحل معنوی، علمی و مهارتی و شاغل در حرفه متناسب‌اند و از احساس امنیت، آرامش، آسایش، سلامت و امید زندگی در سطح برتر جهانی برخوردارند.

تا سال ۱۴۴۴ ایران به پیشتاز در تولید علوم انسانی اسلامی و فرهنگ متعالی در سطح بین‌المللی تبدیل شده و در میان پنج کشور پیشرفته جهان در تولید اندیشه، علم و فناوری جای گرفته و از اقتصادی دانش‌بنیان، خوداتکا و مبتنی بر عقلانیت و معنویت اسلامی برخوردار، و دارای یکی از ده اقتصاد بزرگ دنیا است. تا آن زمان، سلامت محیط زیست و پایداری منابع طبیعی، آب، انرژی و امنیت غذایی با حداقل نابرابری فضایی در کشور فراهم شده؛ کشف منابع، خلق مزیت‌ها و فرصت‌های جدید و وفور نعمت برای همگان با رعایت عدالت بین نسلی حاصل شده است. فقر، فساد و تبعیض در کشور ریشه‌کن گردیده و تکافل عمومی و تأمین اجتماعی جامع و فراگیر و دسترسی آسان همگانی به نظام قضایی عادلانه تأمین شده است.

ایران در آن زمان از تداوم رهبری فقیه عادل، شجاع و توانمند و ضمانت کافی برای سیاست‌ها، قوانین و نظامات مبتنی بر اسلام برخوردار است و همچنان با اتکا به آرای عمومی از طریق مشارکت آزادانه مردم در انتخابات به دور از تهدید ثروت و قدرت و با بهره‌گیری نظام‌مند از مشورت جمعی نخبگان اداره می‌شود و قدرت کامل برای دفاع بازدارنده از عزت، حاکمیت ملی و استقلال، امنیت همه‌جانبه و تمامیت ارضی خویش را حفظ کرده و عامل اصلی وحدت و اخوت اسلامی، ثبات منطقه‌ای و عدالت و صلح جهانی است.
در سال ۱۴۴۴ ایران از نظر سطح کلی پیشرفت و عدالت، در شمار چهار کشور برتر آسیا و هفت کشور برتر دنیا شناخته می‌شود و دارای ویژگی‌های برجسته جامعه اسلامی و خاستگاه تمدن نوین اسلامی ایرانی است.»فعلا قاچ زین را بچسب اسب سواری پیشکش! نظامت در بن بست گیر کرده هیچ راه برون رفتی هم جز سرنگونی نداری ؛ خودت و نظامت مردنی و پابگور هستید .

دم از پیشرفت و الگو شدن در سال ۱۴۴۴ می زنی! ۴۰ سال است چه غلطی کردی که بعد از این میخواهی بکنی!


https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah