خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد؛ رئیس کل دادگستری استان گفت: این گروه ۶ نفره از خارج از کشور دستور گرفته و مبادرت به حرکات ایذایی بر علیه نظام می کردند.

بنابه اطلاعیه سازمان مجاهدین خلق ایران؛ رئیس کل دادگستری رژیم در کهگیلویه و بویراحمد، اعلام کرد شش متهم از مجاهدین به‌خاطر شعارنویسی، توهین به مقدسات (ولایت فقیه) و آتش زدن «بنرهای تبلیغاتی منقش به تمثال شخصیت‌های ملی و مذهبی» صادر شد و آنها «به حبس و نفی بلد از ۸تا ۱۸سال محکوم شدند» (خبرگزاری حکومتی ایسنا-۲۵مهر۹۷).
به گفته رئیس کل دژخیمان نظام در کهگیلویه و بویراحمد «معاندین نظام… پس از ارتکاب جرم، از اقدامات خرابکارانه، عکس و فیلم تهیه و برای سرکردگان خود ارسال می‌کردند».
آخوند مزارعی با بلاهت افزود: «دستگیری این افراد از عنایات خاصه حق تعالی و حضرت ولی عصر به این نظام است».
او همچنین در یک ژست مسخره و میان تهی گفت: «دستگاه قضایی و اداره کل اطلاعات استان با تشکیل گروه ویژه، با رصد و گسترش چتر اطلاعاتی و اعمال تکنیک‌های فنی، عکس و فیلم‌های ارسالی این گروه معاند را تهیه کرده و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند»!
اما این دستگیریها مربوط به خردادماه گذشته است. منظور از شعار نویسی، «مرگ بر خامنه‌ای-درود بر رجوی» و منظور از آتش زدن «تمثال شخصیت‌های ملی و مذهبی» به آتش کشیدن تصاویر منحوس خمینی و خامنه‌ای است. ضمناً از این قبیل دستگیریها که رژیم اکنون به آن اذعان می‌کند بسیاری موارد دیگر وجود دارد که مقاومت ایران با جزییات به اطلاع سازمانهای بین‌المللی مدافع حقوق‌بشر رسانده است.


https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah