رئیس انجمن دفاتر مسافرتی ایران اعلام کرد باتوجه به اینکه برخی از کشورهای اروپایی دغدغه درج نشدن مهر ویزای ایران در پاسپورتشان را داشتند، این موضوع برای آنها عملیاتی شد.

حرمت‌الله رفیعی رئیس انجمن دفاتر مسافرتی ایران با اشاره به تحریمهای آمریکا اعلام کرد باتوجه به اینکه برخی از کشورهای اروپایی دغدغه درج نشدن مهر ویزای ایران (رژیم )در پاسپورتشان را داشتند، این موضوع برای آنها عملیاتی شد.
وی در این رابطه افزود تحریم‌ها این نگرانی را برای برخی ایجاد کرده‌اند که خوردن مهر ایران در پاسپورت‌ها برای سفرهایشان به آمریکا دردسرساز خواهد شد.
به گفته رفیعی گردشگرانی که قصد سفر به ایران را دارند همیشه از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی می‌کنند. به همین دلیل تاثیر مهر نزدن در پاسپورت در افزایش ورود گردشگران خارجی به ایران چند ماه طول خواهد کشید. لازم به یاد آوری است که سفر به ام القرای بنیادگرایی و تروریسم مشکلاتش دامن کسانی چون خاویر سولانا رئیس روابط خارجی اتحادیه اروپا را هم گرفت و از سفر به آمریکا به دلیل مسافرت به ایران منع گردید.بنابر این به نظر می رسد که رژیم برای تردد لابی ها و مزدوران خارجی اش همچنین مشکلاتی که مسافرین از نظر امنیتی و سفر به آمریکا با آن مواجهه شده اند مهر زدن را برداشته است.

 


https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah