در مراسم سی و پنجمین سالروز بمب گذاری در مقر تفنگداران نیروی دریایی آمریکا در بیروت توسط حزب الله لبنان و با دستور و تی ان تی رژیم جمهوری اسلامی که پنجشنبه، ۳ آبان ۹۷ برگزار گردید.
دونالد ترامپ لایحه‌یی جدیدی علیه حزب‌الله لبنان؛ گروه تروریستی مورد حمایت رژیم ایران را امضا کرد.
این لایحه طرفهایی‌ که با حزب‌الله لبنان رابطه تجاری داشته باشند، مورد تحریم دولت آمریکا قرار خواهد داد.
رئیس‌جمهور آمریکا در این مراسم درجمع خانواده تفنگداران کشته شده در بیروت (۱۹۸۳) گفت: «۳۵سال پیش ۲۴۱تن از سربازان آمریکایی در حمله تروریستی به مقر تفنگداران آمریکا در بیروت لبنان جان خود را از دست دادند؛ حمله‌یی که حزب‌الله انجام داد. حزب‌الله گروهی تروریستی است که رژیم ایران آن را آموزش داد و تجهیز کرد و هم‌چنان برای رسیدن به اهداف افراط‌گرایانه‌اش در منطقه از آن حمایت می‌کند».
ترامپ تأکید کرد: «با فشارهای بیشتر به رژیم ایران و با هدف قرار دادن تروریست‌ها، حامیان آنها و قطع شریان مالی تروریسم، هرگز حمله به نظامیان آمریکا در بیروت را فراموش نخواهیم کرد».
رئیس جمهوری آمریکا گفت: « بجز القاعده هیچ گروه تروریستی دیگری به اندازه‌ی حزب الله دستش به خون آمریکایی‌ها آغشته نیست.»
آسوشیتدپرس ضمن مخابره این خبر نوشت : «ترامپ همچنین برگ بازگشت تمامی تحریمها بعد از ۵نوامبر (۱۳آبان) علیه رژیم ایران را هم در دست دارد. بخشی از این تحریمها به‌خاطر حمایت رژیم ایران از گروه‌های تروریستی بین‌المللی است. ترامپ قول اقدامات بسیار سخت‌تری را علیه رژیم ایران داد».


https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah