جمعی از زندانی سیاسی محبوس در زندان عادل‌آباد شیراز، طی نامه‌ای سرگشاده، در واکنش به جان سپردن وحید صیادی‌نصیری، نوشته‌اند: «ما زندانیان سیاسی در بند ۱۴ امنیتی (واحد ۱) زندان عادل‌آباد شیراز در مقابل بی‌عدالتی‌های حاکم بر جامعه و برادران مبارزمان سکوت نخواهیم کرد و همبستگی خود را اعلام می‌کنیم».متن کامل این نامه :
“به نام نام ایران زمین
و دگرباره در تاریکی شوم و بی‌عدالتی‌هایی که پایانی ندارد، یک تن دگر از هم‌میهنان خویش را از دست دادیم و دگربار میهنمان ایران داغدار شد که این داغ‌داری سال‌هاست بر سر میهن‌مان سایه افکنده است. وحید صیادی نصیری، برادر آزادی‌خواه و مبارز ما، بی‌هراس از زندان، زنجیر، شکنجه و خودکشی شدن با دستانی بسته و شکمی گرسنه در اعتصاب جان سپرد. از همین‌جا ما زندانیان سیاسی در بند ۱۴ امنیتی (واحد ۱) زندان عادل‌آباد شیراز در مقابل بی‌عدالتی‌های حاکم بر جامعه و برادران مبارزمان سکوت نخواهیم کرد و همبستگی خود را اعلام می‌کنیم. از اینجا از دل تاریک این زندان می‌شکنیم سکوت خود را تا بانگ زنیم “مرگ ما پر قو نیست، گران است سنگین”.
امروز همه ما به باور این شعار رسیدیم که اگر یکی نشویم، یکی‌یکی خواهیم مرد. مردم ایران زمین بیایید دست در دست هم متحد فارق از هرگونه تفکر، آیین، نژاد و گرایش سیاسی صدای وحید و تمام آزادی‌خواهان و مبارزان این مرز و بوم شویم. امید روزی که سرزمین نیاکانمان، ایران آباد و آزاد و یکپارچه و متحد در پرتو خورشید ازادی باشد .
«مجید عزیزی-حسین فرخ‌پور-عظیم خاکسار-امید کرمی-بیژن رضایی-حسین سپنتا»”
گفتنی است روز چهارشنبه ۲۱ آذرماه ۱۳۹۷، وحید صیادى نصیرى، زندانی سیاسی محبوس در زندان لنگرود قم که از تاریخ ۲۱ مهرماه در اعتراض به عدم رعایت اصول تفکیک جرائم زندان‌ها و همینطور محرومیت از دادرسی عادلانه و عدم توجه مسئولان زندان برای انتقال وی به زندان اوین، در اعتصاب غذا بسر می‌برد، به دلیل وخامت حالش، در بیمارستان، درگذشت.

23 آذر97
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah