صبح امروز یکشنبه ۳۰ دی ۸۷ جمعی از مال باختگان شرکت های خودرو سازی پارس و سایپا در اعتراض به گران کردن قیمت ماشینهای پیش فروش و عدم تحویل آنها در جلو مجلس تجمع کردند‌.

http://t.me/begoona1
https://www.instagram.com/begoonah

فیلمی دیگر از تجمع سپرده گذاران غارت شده پدیده جلو وزارت کشور
با شعار :»پلیس برو دزدو بگیر»
پلیس خودش مامور دزداست

 

تجمع سپرده گذاران غارت شده موسسه پدیده مقابل وزارت کشور
با شعار:
» پدیده را چه کردن لاشخورا دوره کردن»

 

 

اعتراض ثبت نام کنندگان خودرو
صبح امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ ثبت نام کنندگان خودرو که تاریخ تحویل خودروی آنها گذشته است در اعتراض به غیر قطعی بودن قیمت تجمع کردند.
ثبت نام کنندگان خودرو می خواهند قیمت زمان تحویل بر اساس قرار داد و بدون تغییر باشد.

 

تجمع اعتراضی خریداران خودروهای ثبت نامی از گروه های خودرو سازی سایپا و ایران خودرو بدلیل گرانی قیمت‌های اعلام شده، عدم تحویل خودرو و برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، در مقابل ساختمان مجلس در تهران

 

 

 

 

تجمع کارگران شهرداری لوشان در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق
صبح امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ جمعی از کارگران شهرداری لوشان که در بخش‌های مختلف ازجمله فضای سبز و خدمات مشغول به کار هستند، در اعتراض به عدم پرداخت نشدن حقوق خود دست از کار کشیدند.
کارگران معترض شهرداری لوشان می‌گویند: هفت ماه دستمزد پرداخت نشده داریم و هرچند ماه یکبار با برگزاری یک تجمع اعتراضی یک ماه از معوقات مزدی‌مان پرداخت می‌شود.
این کارگران همچنین از عدم پرداخت حق بیمه خود انتقاد دارند و می‌گویند: همسان با دستمزد، حق بیمه ما نیز در سال جاری حدودا ۷ ماه واریز نشده در نتیجه در تمدید دفترچه‌های بیمه درمانی خود با مشکل مواجه هستیم.
به گفته‌ی این کارگران، هیچکدام از وعده‌هایی که برای پرداخت معوقات داده‌اند تاکنون محقق نشده و سرگردانی کارگران همچنان ادامه دارد.
عکس از ارشیو است و از تجمعات کارگران پیشین کارگران لوشان میباشد

photo_2019-01-20_12-07-53.jpg

 

تجمع داوطلبان علوم پزشکی در مقابل مجلس
صبح امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ بیش از ۱۵۰نفر از دواطلبان علوم پزشکی در اعتراض به بلاتکلیفی تحصیلی خود در مقابل مجلس تجمع کردند.

photo_2019-01-20_12-08-42.jpg

صبح امروز، ۳۰ دی؛ جمعی از کارگران پروژه ساخت متروی اهواز در اعتراض به عدم پرداخت ۱۸ ماه دستمزد در مجاورت ساختمان قطار شهری در بلور آیت‌الله بهبهانی تجمع کردند.

photo_2019-01-20_12-09-21.jpg