به نام خدا
نزدیک به دو دهه و بخصوص طی سالیان اخیر، فعالان صنفی فرهنگی مطالبات انباشت شده فرهنگیان کشور را سرلوحه فعالیت خود قرار داده اند.
مطالباتی که سالیان متمادی بر اثر بی توجهی مدیران رده بالا و سو استفاده فراوان قدرتمندان از اندوخته های فرهنگیان به وجود آمده و هر سال نیز بر حجم آن افزوده شده است.
کانون های صنفی شیوه های مدنی لازم مانند مذاکره، نامه نگاری، بیانیه، تجمع، تحصن را با استناد به قانون اساسی، راهکار و ابزار خود جهت برآورده شدن مطالبات انتخاب کردند و در این راه صادقانه و خالصانه هر آنچه در توان داشتند را بکار بستند.

اما پاسخ مسولان ؟؟؟
از همان ابتدای فعالیتهای صنفی، فرهنگیان و فعالان صنفی با تهدید، احضار، دستگیری، زندان و این اواخر ضرب و شتم مواجه بوده اند.
در دو ماهه اخیر بدنه فرهنگیان کشور در استان‌های مختلف از این همه بی عدالتی که دل هر انسانی از شنیدن آن به درد می آید، به ستوه آمده و راسا و بصورت خودجوش اقدام به برگزاری تجمعهای اعتراضی و مسالمت آمیز نمودند.
فرهنگیان استان لرستان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همراه ۴ استان دیگر ( اصفهان-البرز-اردبیل-کرمانشاه) روز پنجشنبه ۴ بهمن ماه ۹۷ را برای طرح سراسری مطالبات خود انتخاب و در این راستا ضمن تشکیل گروههایی، فراخوان برگزاری تجمع را اعلام نموده اند.

کانون صنفی فرهنگیان شهرستان الیگودرز از مطالبات بحق فرهنگیان استان لرستان و دیگر استانهای کشور عزیزمان اعلام حمایت می نماید.
و از همکاران هماهنگ کننده این تجمعات درخواست می کند اجازه سوء استفاده احزاب و گروه های سیاسی از این تجمعات را نداده و همچنان بر صنفی بودن مطالبات خود پای فشارند.
به امید رفع ظلم و ستم رفته بر آموزش و پرورش و فرهنگیان

کانون صنفی فرهنگیان شهرستان الیگودرز
دوم بهمن ماه ۹۷
http://t.me/begoona1
https://www.instagram.com/begoonah