تهران تجمع شاکیان خودروهای ۲۰۷ صندوق دار مقابل و ارت صنایع
روز یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷، شاکیان گروه ۲۰۷ صندوقدار در اعتراض به گرفتن پول و تحویل ندادن خودروهایشان در مقابل وزارت صنایع تجمع اعتراضی برپا کردند.
معترضین غارت شده در تجمع خود شعار می‌دادند:
مشکل ما حل نشه هر روز بساط همینه
۲۰۷ صندوقدار وزیر خوابی یا بیدار؟
ایران خودرو حیا کن صندوقشو رها کن

 

photo_2019-02-03_17-57-11.jpg

 

 

 

تجمع فرهنگیان شهرستانهای کارون و باوی در استان خوزستان
جمعی از فرهنگیان شهرستان‌های کارون و باوی در استان خوزستان امروز یکشنبه ۱۴بهمن ۹۷ در اعتراض به عدم اعمال ۲۵ درصد حق مناطق جنگی موضوع ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه پنج ساله کشور، برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان اداره کل آموزش و پرورش خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.
فرهنگیان با در دست داشتن شعارهایی از جمله «کارون، باوی، برقراری حق مناطق جنگی» می‌گویند که علیرغم وعده‌های نمایندگان اهواز در مجلس و مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان، اکنون در آستانه پایان سال ۹۷ کماکان خبری از صدور احکام جدید برای فرهنگیان و کارکنان در این شهرها نیست.
لازم به ذکر است که طبق قانون کارمندان مناطقی که در دوران جنگ ایران و عراق در خوزستان درگیر جنگ بودند، حق مناطق جنگی به آنها تعلق می گیرد و با جدا شدن دو شهرستان کارون و باوی از اهواز این مناطق به عنوان شهرهای درگیر جنگ شناخته نشده و از دریافت این حق محروم شدند.
شهرستان باوی دارای ۱ هزار و ۲۵۶ نیروی فرهنگی است و شهرستان کارون نیز یک هزار و ۷۰۰ نیروی فرهنگی دارد.photo_2019-02-03_17-48-25.jpg

اصفهان تجمع کشاورزان اشکهران
امروز یکشنبه ۱۴بهمن ۹۷، جمعی از کشاورزان محروم و زحمتکش روستای اشکهران در استان اصفهان در اعتراض به عدم آبگیری درست زمین های کشاورزی خود به علت نواقص موجود در کانالها در محل بخشداری بن رود تجمع اعتراضی برپا کردند.

photo_2019-02-03_17-50-07.jpg

گچساران تجمع کارگران سد و نیروگاه چم شیر در اعتراض بە عدم پرداخت ١٢ ماە حقوق
یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷

 

photo_2019-02-03_17-50-39

تهران تجمع اعتراضی خریداران خودرو مقابل ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت
امروز یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷، جمعی از خریداران خودروهای ثبت نامی از گروه خودرو سازی ایران خودرو در اعتراض به گرانی قیمت‌های اعلام شده و عدم تحویل خودرو در مقابل ساختمان وزارت صنعت معدن و تجارت تجمع کردند.
تجمع کنندگان در اعتراض به برآورده نشدن خواسته هایشان شعار میدهند:»
مشکل ما حل نشه هر روز همین بساطه»

http://t.me/begoona1
https://www.instagram.com/begoonah

 

تهران تجمع مالباختگان شرکت پرشین پارس مقابل دادسرای عمومی و انقلاب،
امروز یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷