تجمع کارگران فضای سبز مقابل ساختمان استانداری
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ گروهی از کارگران فضای سبز و پاکبانهای شهر اهواز، در اعتراض به حقوق پرداخت نشده شان در مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

photo_2019-03-18_15-48-19.jpg

 

اعتصاب و تجمع رانندگان کمپرسی در مقابل فرمانداری شهرستان ساوه

دوشنبه بیست وهفتم  اسفند ماه، شماری از رانندگان کمپرسی در اعتراض به نحوه تقسیم لاستیک و گازوئیل کمپرسی های خود را در مقابل فرمانداری ویژه شهر ساوه پارک کرده و اعتصاب کرده اند.

 

اعتصاب-و-تجمع-رانندگان-کمپرسی-در-مقابل-فرمانداری-ساوه-در-اعتراض-به-نداشتن-گازوئیل-و-لاستیک.jpg

اعتصاب گروهی از کارگران پترو شیمی
گروهی از کارگران عملیات غیر صنعتی پتروشیمی ممکو در ماهشهر، در اعتراض به حقوق پرداخت نشده، دست به اعتصاب زده و در مقابل ساختمان شرکت ممکو تجمع کردند.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷

 

 

کرج اعتصاب کارگران خدمات شهری منطقه ۶ در اعتراض به دریافت نکردن حقوق و عیدی دوشنبه ۲۷اسفند۹۷

photo_2019-03-18_11-43-52

 

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری چرام در کهکیولویه و بویر احمد امروز دوشنبه، ۲۷ اسفند ۹۷، گروهی از کارگران شهرداری چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، در اعتراض به پراختن نشدن حقوق و بیمه در مقابل ساختمان شهرداری این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

photo_2019-03-18_11-47-22

 

خوزستان، هویزه تجمع کارگران اخراجی میدان نفتی آزادگان شمالی
کارگران اخراجی میدان نفتی آزادگان شمالی در هویزه که زیر نظر شرکت توسعه نفت فعالیت دارد،با تجمع مقابل استانداری خوزستان خواستار بازگشت به کارشدند.
گفتنی است که یک گروه ۲۳ نفره از کارگران میدان نفتی آزادگان شمالی که حدود یک ماه پیش به دستور مدیرعامل و حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت، بعد از گذراندن تمام مراحل اداری، استخدام شده بودند، به حالت تعلیق درآمده اند. به گفته کارگران معترض، بعد از پیگیری، کارگزاران این شرکت به کارگران گفته اند که به دلیل اعتراض فرمانداری و اداره کار شهرستان اخراج شده اند!
اداره کاری که باید وظیفه اش ایجاد کار و اشتغال برای این کارگران باشد اخراج و جلوگیری از استخدام کارگران وظیفه و ماموریتش شده!
دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷

 

photo_2019-03-18_11-47-15

 

تجمع کارگران پیمانی کارگاه مرکزی پالایشگاه نفت
روز یکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷،
۲۱۰ کارگر بخش تعمیرات پالایشگاه تفت آبادان در ادامه اعتراضات شش روز گذشته خود، خواستار اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در این پالایشگاه شدند.

 

photo_2019-03-18_11-47-07
http://t.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah