قصرشیرین گمرک مرزی پرویزخان
صدها کامیون با بار سیب زمینی آماده ورود به خاک عراق
این در حالیست که مردم ایران با گرانی سیب زمینی و پیاز وکمبود آنها مواجه هستند.
حتما مواد مخدر هم در آنها جازسازی شده است.
جمعه ۹ فروردین ۹۸

نو آوری تازه برادران قاچاقچی
جاسازی مواد مخدر در پیاز های صادره به عراق
لطفا برای دوستان خود فوروارد و اطلاع رسانی کنید. بویژه برای شهروندان خارجی با این توضیح که معامله و تجارت با رژیم ایران همکاری با مافیای سپاه پاسداران و تامین مالی تروریسم است

به سندی از خیانت و جنایت کارگزاران رژیم اشغالگر نگاه کنید! ماشین رو از تو سیل در آوردن بردن پارکینگ هزینه جرثقیل و یک شب نگهداری ۴۳۰ هزار تومن!
در چنین مواردی خسارت هرگونه خرابی را باید دولت بپردازد نه اینکه از درد مردم منبع درآمدی برای خودش بسازه! اینها دلایلی هستند برای اعتراض ما مردم ایران. عکس و مشخصات این کارگزاران را به شبکه های اجتماعی ارسال کنید تا افشا و مورد شناسایی عموم مردم قرار گیرند. زمان قیام وبرخاستن علیه کارگزاران رژیمی اشغالگر و ضد ایرانی است. بپاخیزیم. در همه شهرهای میهن به یاری سیل زدگان بیاییم و فریاد اعتراض خود را علیه رژیم اشغالگر بلند کنیم. سیل خشم ما باید بنیان کن تر از سیلی که میهن ما را ویران کرد باشد. سیل خشم ما باید به سوی حکومت اشغالگر آخوندها و مراکز و ارگانهای سرکوب و چپاولش روان شود و آن را در خود غرق نماید.

photo_2019-03-29_12-14-30.jpg

دختر کوچولویی که هدیه های خود را به هموطنان سیل زده می دهد

 

زاهدان جمع آوری کمک برای هموطنان سیل زده
اینجا چهارراه رسولی زاهدان است؛ محل جمع آوری کمکهای مردم سیستان‌وبلوچستان، در عین نیاز اقتصادی خود و شرایط بد اقتصادی کشور، در حال جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی برای سیل‌زدگان استان گلستان هستند.

جمعه ۹ فروردین

سیل زدگانی که با چنگ و ناخن و دندان به جنگ سیلاب رفته اند
گزارشی از هموطنان سیل زده گمیشان که برای گرفتن جلوی سیل از تنها دارایی خودشان یعنی قایق هایشان گذشتته و با پر کردن خاک در داخل قایق ها جلوی سیل را میخواهند بگیرند.
اینجاست که به این حقیقت می رسیم که کس نخار پشت ما جز ناخن انگشت ما! هموطنان به یاری هم بشتابیم و در برابر رژیم اشغالگر بپاخیزیم. سرمایه های این کشور در اختیار حکومتی دزد و فاسد و ایران ستیز است و مردم ما از تنها دارایی خود برای مقابله با سیل می گذرند. از جانشان مایه می گذارند تا با فاجعه ای که سپاه پاسداران و دیگر کارگزاران حکومتی آفریده اند مقابله کنند. همت کنیم و بپاخیزیم. راه نجات ایران در نجات هموطنان سیل زده و بسیج همه امکانات برای مردم ایران است. این ما را علیه دشمن اشغالگر متحد می کند. جبهه مردم ایران و اشغالگران را از هم متمایز می کند. آنها رسوا و منزوی میشوند و تعرض به جبهه دشمن آسانتر می گردد.

ارسالی یک هموطن
تا غرقمون نکنن ول کن نیستند!
واقعیت هم همین است. بنابر این ما باید حکومتشان را در سیلاب خشم خود غرق کنیم.
جنگ است. جنگ بین یک رژیم اشغالگر و ملتی که هست و نیستش تاراج و نابود شده و میشود. دشمنی که از هیچ جنایت و خیانتی فروگذار نمی کند. پس هرکدام از خود بپرسیم در کجا ایستاده ایم؟ جای هر ایرانی در میدان جنگ با این دشمن است. در اینجا بایستیم.

photo_2019-03-29_12-14-09.jpg
گزارشی تازه از فاجعه سیل در شیراز سند جنایت و خیانت رژیم اشغالگر علیه مردم ایران
در این فیلم هموطنان شیرازی اجساد قربانیان سیل را از آب بیرون می کشند.
لطفا برای افشای جنایت و خیانت رژیم اشغالگر اطلاع رسانی و برای دوستان و همه هموطنان فوروارد کنید.
دشمن اشغالگر میخواهد این فاجعه پیش بینی شده را لاپوشانی کند.

 

جوانان شیرازی که به یاری همشهریان سیل زده شتافته اند

تلاش مردم گمیشان در برابر سیل
مردم گمیشان خود را برای مقابله با سیل جدید آماده می‌کنند. زن و مرد، پیر و جوان و حتی کودکان در حال تلاش برای مقابله با سیل هستند. مردان سیل بند می‌سازند و زنان، غذا درست می‌کنند. اوضاع خیلی بد است. راه‌های ارتباطی زمینی تقریبا به زیر آب رفته است. آب در حال بالا آمدن است اما شهر تخلیه نشده است.
هیچ خبری از کمک از سوی حکومت نیست. اشغالگران تنها فاجعه می آفرینند!
هموطنان اطلاع رسانی کنید تا مردم ایران به یاری سیل زدگان در گمیشان بشتابند. آنها علاوه بر خوراک و پوشاک به نیروی انسانی و ابزار ولوازم برای مقابله با سیل نیاز دارند. یکی از روش های حمایت علاوه بر جمع آوری کمک تجمع و اعتراض در حمایت از سیل زدگان است . اعتراض به بی عملی کارگزاران حکومتی و خواستار قرار گرفتن امکانات در اختیار مردم برای مقابله با سیل است.
جمعه ۹ فروردین

ویرانی سیل در لرستان و سکوت ارگانهای حکومتی
هموطنان سیل زده که خانه هایشان تخریب و همه چی شان را آب برده ایت می گویند «کسی صدای ما را می شنود؟!»
راه های ارتباطی به روستاهای معمولان پلدختر قطع شده و چند روز است که مردم نه آب دارن نه برق، چرا کسی به داد مردم نمیرسه؟!
نمایندگان لرستان کجا هستن ؟؟
هموطنان از دشمن اشغالگر انتظار کمک نداشته باشید. آنها حتی کمکهای مردمی را می دزدند یا از جمع آوری کمک جلوگیری می کنند. از مردم ایران بخواهید که به یاری بیایند. در برابر این دشمن ایران و ایرانی است یاری باید به هم داد.

 

تهدید انجمن کمک رسانی به سیل زدگان از سوی هلال احمر رژیم در مهاباد
هلال احمر دزد و چپاولگر رژیم اشغالگر آخوندها روز پنجشنبه ۸ فروردین ۹۸ انجمن «ژیانه‌وه‌ سروشتی مه‌هاباد» را که برای سیل زدگان کمک جمع آوری می کرد تهدید کرد!

photo_2019-03-29_12-14-37.jpg
شکسته شدن سیل بندشهر رفیع در خوزستان و ورود آب به این شهر
مردم خود بسیج شده و در تلاش هستند اما امکاناتشان قادر به مقابله با سیل و فاجعه ای که سپاه پاسداران آفریده نیست!

 

 

 

ببینید اینکه چهره اش از مکیدن خون ملت ایران گل انداخته چه می گوید! چگونه در اثر افشاگری جنایت های و خیانتهایشان از سوی مردم در یک مناظره در دانشگاه امام صادق اعتراف می کند و سانسور هم نمی‌کنند! یعنی اطلاع‌رسانی ما امکان ماست‌مالی را از بین برده است.
«قرارگاه خاتم‌النبیا آمده آب برده، از سرشاخه‌های دز برای قم، برای علما که ما باشیم، باهاش غسل می‌کنیم…باهاش وضو می‌گیریم…گندمینه ۵ هزار نفره، ۴ هزار نفرش به خاطر خشک کردن اون طرح سرشاخه‌های دز الان رفتن در گوشه‌های شهرک‌های حاشیه…شهر کرج گل‌فروشی می‌کنن…فحشایی که از این به‌وجود میاد، خراب شدن خانواده که از این به‌وجود میاد، شما اینو می‌بینی؟»
«هور العظیم را خشک کردند، ریزگردها را کردند در حلق ۴ میلیون نفر،‌ فارس یک گزارش دارد؟ تسنیم یک گزارش دارد؟ چرا؟ چون این سدها را سپاه ساخته…»
«از کانال آبانگان ایران»

جلوگیری از جمع آوری کمک های مردم برای سیل زدگان
بنابه اخبار دریافتی روز جمعه ۹ فروردین ۹۸ مسئول هلال احمر و نیروی انتظامی آذربایجان هشدار داده اند که از این به بعد هیچ کسی در شهرهای آذربایجان حق ندارد خودجوش برای سیل‌زدگان #ترکمن محموله کمکی جمع کرده و به آنجا بفرستد.
مسئول هلال احمر گفت : دولت این بخشنامه را به استانداری‌ها و فرمانداری‌های شهرهای آذربایجان صادر کرده است! وی متذکر شد که اگر دوباره شخصی یا افرادی اقدام به جمع‌آوری کمک به ترکمن‌ها انجام دهند اقدام به دستگیری آن افراد خواهند کرد.
این دستورات ارگانهای رژیم اشغالگر را نادیده بگیرید و همه برای جمع آوری کمک بسیج شوید تا دشمن درمانده نتواند مانع از تلاشهای مردمی بشود.

مشهد
سیل در جاده زشک شاندیز
جمعه ۹ فروردین ۹۸

http://t.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah

 

تجمع مردم سیل زده آق قلا روبروی فرمانداری
در اعتراض به وضع آشفته شهرستان و بی عملی کارگزاران حکومتی

جمعه ۹ فروردین۹۸

photo_2019-03-29_11-25-44.jpg