سیل در زابل تمامی خیابان های شهر را فراگرفته و آب وارد برخی منازل هم شده است !
یکشنبه ۲۵فروردین ماه ۹۸

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

 
ستادهای کمک رسانی مردمی در مناطق سیل زده
امروز در اقدامی سازماندهی شده بخشی از نیروی انسانی را برای پاکسازی چندین محله اختصاص دادند. این در حالی است بخشی دیگر همچنان کمکهای مردمی را به مناطق اسکان داده شده سیل زدگان به دست مردم میرسانند

 

 
روستایی که دراثر سیل محو شده ومردم بدون امکانات دربیابان به سرمیبرند
روستای «چم حسین» تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است و ساکنانش بدون آب و برق در بیابان بسر میبرند

 

 

گروهی ازجوانان که به کمک هموطنان سیلزده در روستای چم شهران معمولان آمده اند

سیل در بندر عباس
یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸

 
صحبت های هموطنان سیل زده خطاب به رژیم اشغالگر

 
کودکان سیل زده می دانند چه بگویند و چه کسانی را مخاطب قرار دهند : اینجا همه خانه بوده که سیل آنها را خراب کرده؛ تنها کمکهای مردمی بوده و دولت کمکی نکرده؛ حداقل دولت هم کمکی بکند تا خانه هایمان را درست کنیم .اسباب بازی برامون بیارن. دشمن اشغالگر تانک و زرهپوش و نفر بر و حشد الشعبی و فاطمیون و مامور اطلاغاتی می آورد.

فریاد اعتراض یک بانوی هموطن سیل زده:
ما ثروتى بيش از كويت، دبى و سعودى داريم، نخواستيم مانند آنها باشيم… بياييد وضع ما را ببينيد، همه چيز را از دست داديم، فرزندانمان، پيرمردان و زنها آواره شدند… نه بهداشتى، نه آبى، نه امكاناتى هيچ نداريم… مسؤولين دولتى كجايند؟ فقط مشغول چپاول ثروت هاى ما هستند… آيا فرزندان و زنان آنها قبول مى كنند اينطورى و در چنين سنگرهائى زندگى كنند فقط دو روز نه بيشتر… اينها فقط نفت ما را غارت مى كنند.

 
فیلمی از تجمع کامیون‌داران شهرستان دماوند در بلوار ۶۰ متری بعثت گیلاوند به‌علت کم شدن میزان سهمیه سوخت
این تجمع روز شنبه ۲۴ فروردین برگزار گردید.

یکشنبه ۲۵ فروردین‌ماه
تجمع مال‌باختگان (غارت‌شدگان) موسسه طلای ثامن در اعتراض به برآورده نشدن مطالبات خود روبروی دادستانی کل کشور، با شعار: «تا پول ما به باده، هر روز همین بساطه»

حمله نیروی انتظامی به غارت شدگان موسسه ثامن و ضرب و شتم آنها مقابل دادستانی
روز یکشنبه ۲۵فروردین ماه ۹۸ غارت شدگان سایت طلای ثامن در اعتراض به غارت دارایی و برآورده نشدن مطالباتشان مقابل ساختمان دادستانی در تهران تجمع کردند.
غارت شدگان شعار میدادند:
وعده هاتون دروغه، همش شیپور و بوقه
نیروی سرکوبگر انتظامی به تجمع غارت شدگان موسسه سکه ثامن در مقابل ساختمان دادستان در تهران حمله کرده و با ضرب و شتم غارت شدگان، آنها را وادار به متفرق شدن کردند.
تجمع کنندگان در حالیکه زیر مشت و لگد مأموران نیروی انتظامی ازجمله یک سرهنگ نیروی انتظامی بودند شعار هیهات مناالذله سر ‌دادند.
نیروهای امنیتی، زنان را نیز مورد ضرب و شتم قرار داده و تعدادی از تجمع کنندگان را دستگیر کردند

 

 

 

 

تصاویری از سیل در استان هرمزگان – شهرستان رودان – برنطین
لازم به ذکر است که عصر روز شنبه وقوع سیل و آب گرفتگی معابر در مناطق مرکزی و جنوبی استانهای هرمزگان و بوشهر را فرا گرفت. توفان و رعد و برق و بارش شدید در بندرعباس شدت یافت.. بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز به علت بارندگی و افزایش شتاب باد تعطیل شد
به دلیل جاری شدن سیل ارتباط استانهای هرمزگان با بوشهر و خوزستان و همچنین ارتباط بین جاسک با شهرستانهای سیریک و میناب را قطع کرد

تهران – تجمع رانندگان تاکسی فرودگاه خمینی و پیمانکاران شهرداری،در مقابل شورای شهر در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان
تجمع کنندگان می گویند تاکسی هابرای حمل ونقل عمومی است و نباید عوارض طرح ترافیک پرداخت کنند.
یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸