تجمع اعتراضی جمعی از مرغداران در ایلام

ظهر روز شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸ جمعی ار مرغداران ایلامی در اعتراض به قیمت مصوب مرغ در مقابل استانداری رژیم در ایلام تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 

 

تجمع بازنشستگان بانک سپه در اعتراض به اوضاع وخیم اقتصادی مقابل ساختمان نگین بلوار بیهقی
شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸

 

photo_2019-04-27_21-57-23.jpg
اعتصاب پرسنل شرکت انتقال نیرو متانیر

پرسنل سه استان تهران و کرج و قم به علت عدم پرداخت حقوق ومزایا و همچنین خصوصی کردن شرکت توسط مدیرعامل و اطرافیان در اعتصاب هستند .
روزشنبه  هفت اردیبهشت تمامی اکیپ های نیروهای تعمیراتی و رولیاژی و خطوط شرکت متانیر (تعمیرات برق تهران و قم و کرج) در رابطه با اعتراض به عدم امنیت شغلی و مسائل دیگر در رابطه با شرکت برق منطقه ای تهران اعتصاب کرده و سر کار نرفته اند.

 

 

 

تجمع معلمین پیش دبستانی جلو درب وزارت آموزش و پرورش
ساعت ۱۰ صبح امروز ۷ اردیبهشت‌ماه ۹۸ جمعی از معلمین پیش دبستانی حق التدریسی چند استان کشور که حدود ۱۰ سال سابقه کار دارند و حقوق ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان (۹.۵ یورو) دریافت می‌کنند، در برابر درب وزارت آموزش و پرورش تجمع اعتراضی برپا کردند.

گزارشی از سیل در آق قلا
شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸

بسته شدن جاده کازرون به بالاده از سوی اهالی روستای ایلان
امروز شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸ اهالی روستای ایلان از بخش جره شهرستان کازرون برای لحظاتی جاده کازرون به بالاده را دراعتراض به قطع چند روزه آب آشامیدنی روستا و بی توجهی کارگزاران چپاولگر آخوندی بستند.

گزارشی از وضعیت هموطنان سیل زده آق قلا
”هلال احمر ميرى ميگى چكمه بده، نميده، كمك نميكنن، غذاى سرد دادن كه اصلا نميشه خورد “

طنین شعار «مرگ بر دیکتاتور» در تونل‌های استادیوم آزادی بعد از بازی دیشب ششم اردیبهشت  تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان

 

هموطنی که موتورش را در اعتراض به توقیف وی از سوی ماموران راهنمایی رانندگی آتش زد
این هموطن در تهران موتورش از سوی مامور راهنمایی رانندگی به دلیل خلاف توقیف میشه، همونجا بنزین می‌ریزه و موتور خودشو آتیش میزنه و رو به دوربین میگه: من دیونه شدم، تمام درآمدم با موتوره چرا می‌خوایین موتور رو ازم بگیرید؟!

« گل اومد، بهار اومد، من از تو دورم » اجرای تماشایی و دیدنی از مادربزرگ های بازنشسته که دور هم جمع شده اند و شادی و نشاط را به رگهای مردم هدیه می کنند

موضوع انشا: دوست داشتید در چه زمانی زندگی کنید؟
پاسخ جالب و متفاوت یک دانش آموز

photo_2019-04-27_12-05-13.jpg

لرستان
کارگران پیمانکاری خطوط ابنیه فنی ناحیه لرستان سه ماه است حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده‌اند.
شنبه ۷اردیبهشت ۹۸

 

photo_2019-04-27_11-22-13.jpg
هدیه ای برای بیان عاطفه و احساس
کودکی در حیاط یکی از مدارس روستاهای مریوان زیر باران با تمام احساس دسته صندلی مدرسه را می نوازد .
این نواختن را معلمی به تصویر می کشد و در گروهی محدود از فرهنگیان شهر منتشر می کند .
فردای آن روز معلمی مهربان و خوش ذوق سه تاری را با خود به مدرسه آن روستا می برد و به کودک هدیه می دهد تا صدای نوای این کودک را نه فقط خیالات کودکانه خودش که گوش احساس همنوعانش را نیز بنوازد.

photo_2019-04-27_12-07-03.jpg

خانه ای بر روی آب
این عکس روز جمعه ۶ اردیبهشت از خانه ای در روستای ابوشلوگ در شادگان برداشته شده،
با دیدن این تصویر و شنیدن کمکهای میلیاردی آخوندها و پاسداران به اسد و اختلاس های میلیاردی و سرمایه ۲۰۰ میلیاردی خامنه ای که تا زمان انقلاب ضد سلطنتی یک آخوند روضه خوان بود و به سید علی گدا معروف بود چه احساسی به شما دست میدهد

photo_2019-04-27_13-18-34.jpg
هموطنی که موتورش را در اعتراض به توقیف وی از سوی ماموران راهنمایی رانندگی آتش زد
این هموطن در تهران موتورش از سوی مامور راهنمایی رانندگی به دلیل خلاف توقیف میشه، همونجا بنزین می‌ریزه و موتور خودشو آتیش میزنه و رو به دوربین میگه: من دیونه شدم، تمام درآمدم با موتوره چرا می‌خوایین موتور رو ازم بگیرید؟!

سیلاب بار دیگر وارد شهر آق قلا در استان گلستان شد
از صبح امروز ۷ اردیبهشت مردم سیل زده شهر آق قلا بار دیگر شاهد ورود سیل به شهرشان بودند و متاسفانه حجم و ارتفاع سیلاب پس از ورود به شهر در حال افزایش است
در همین رابطه و در پی بی عملی مسوولان طی حوادث اخیر یکی از هموطنان سیل‌زده با انتشار ویدیویی، از کارگزاران بی کفایت آخوندی درخواست کرد تا با حضور دوباره خود اقدام به گرفتن عکس‌های بیشتر و تکمیل آلبوم بازدیدشان از مناطق سیل‌زده کنند

مادری که به خاطر فقرکودک سه ماه اش را سر راه گذاشت
روز جمعه ۶اردیبهشت ۹۸ یک مادر در شهر تبریز از فرط فقر و نداری کودک سه ماهه اش را سر راه با یک نامه بر روی سینه کودک گذاشت. این مادر نوشته است:
«با سلام خواهشمندم هر کس این بچه را پیدا کرد به اداره بهزیستی تبریز تحوی دهد من توانائی مالی ندارم و شوهرم هم فوت نموده است بچه ام را اول به خدا سپس به شما می سپارم این بچه سه ماهه است اسمش هم زهرا است و شناسنامه برای او نتوانستم بگیرم و خودم آواره ی خیابان ها هستم و هیچ کس ندارم».
فقر و نداری این مادر و میلیونها ایرانی در نتیجه غارت و چپاول خامنه ای و پاسداران است. ثروت خامنه ای ۲۰۰ میلیارد دلار گزارش شده در حالیکه وی یک آخوند گدای روضه خوان بود.

photo_2019-04-27_13-16-28.jpg
سیل بعد از شکستن سیل بندها بار دیگر وارد آق قلا شده و لحظه به لحظه به حجم اب افزوده می شود.
پرسش اینجاست چرا در این فاصله زمانی هیچ سدبند محکمی برای جلوگیری از یک فاجعه تکراری توسط مسوولان صورت نگرفت؟ آیا تنها کیسه های شنی که توسط مردم به عنوان سدبند ایجاد شده بود می تواند پاسخ چنین نیازی باشد؟! وظیفه مسوول چیست؟ سرمایه های مردم ایران صرف چه چیزی می شود
۷ اردیبهشت ۹۸

وضعیت اسفبار یک مادربلوچ
این هموطن #مادری است با دو فرزند که حتی رژیم آنها را از حق یارانه محروم کرده است و در کلبه ای فرسوده از حداقل های زندگی هم محرومند و غذایشان گوجه است. این است وضعیت بسیاری از مادران ایرانی در سرزمینی ثروتمند اما آخوندزده

شادی کودکانه سمیه برای کفش های تازه!
«سمیه» یا «سوما» دختر بچه‌ای از روستای سیل‌زده گرمه شادگان امروز زمانی که یک جفت کفش از کمکهای مردمی برایش رسید پشت سر ماشین می‌دود و با صدای بلند تشکر می‌کرد سمیه می‌گوید: «این کفش را برای عید نگه میدارم».

photo_2019-04-27_12-52-39.jpg
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah