تجمع دانشجو-معلمان در دانشگاه فرهنگیان (کرمان) در اعتراض به برنامه نامناسب غذایی ماه رمضان
معترضان می‌گویند که ۴۵ درصد از حقوق آنها برای اینگونه خدمات کسر می‌شود، اما نهایتا برای افطار فلافل و غذای بی‌کیفیت سرو می‌کنند. سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸

photo_2019-04-30_13-39-47.jpg

 

 

بتی که دیگرانش می‌پرستیدند.

کاری از مانا نیستانی
پیرامون ژست دیروز خامنه‌ای در نمایشگاه کتاب با کتاب زنده‌یاد احمد شاملو

photo_2019-04-30_13-21-52.jpg

 

 

تهران-تجمع کارگران خدماتی خط یک قطار شهری
امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸ کارگران خدماتی خط یک قطار شهری در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مطالبات خود در محوطه سکوی ایستگاه شهر ری دست به تجمع زدند.

photo_2019-04-30_13-21-13.jpg

 

توئیتر وزارت‌خارجه آمریکا: روحانی و ظریف گرگهایی هستند در لباس میش توئیتر وزارت‌خارجه آمریکا به‌ نقل از مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت‌خارجه (آمریکا) با عنوان:‌ «روحانی و ظریف گرگهایی هستند در لباس میش» از جمله نوشت: آمدن جواد ظریف که خود را استاد حقوق‌بشر و سخنگوی رژیم خشن ایران معرفی می‌کند به آمریکا به‌منظور بهره جستن از آزادیهایی که مردم ایران از آن محروم شده‌اند غافلگیرکننده نیست. اما این‌که برخی افراد هم‌چنان برای این فرد ریاکار فضا باز می‌کنند غافلگیرکننده می‌باشد.

photo_2019-04-30_13-21-05.jpg

 
انفجار و ریزش تونل کندوان؛ تا کنون ۳ کشته و ۸ مصدوم به جا گذاشت
بنا بر اعلام پلیس راه ایران حدود ساعت ۸:۵۸ دقیقه امروز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت، در حوالی سیاه بیشه، قبل از پل زنگوله، در محدوده کارگاهی یک تونل در آزادراه تهران-شمال دچار ریزش شده است.
همچنین سخنگوی اورژانس مازندران به ایسنا گفت که انفجار در داخل تونل در دست ساخت سبب سوختگی شدید ۳ نفر و محبوس شدن ۵ نفر در داخل این تونل شد.
پس از آن اورژانس ایران تایید کرد که در این حادثه ۱۱ نفر در محل بودند که تا این لحظه ۸ نفر از آن‌ها مصدوم و سه نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.
پنج نفر از مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند که دارای سوختگی بین ۶۰ تا ۱۰۰ درصد هستند و سه نفر دیگر نیز دچار مشکلات تنفسی شده بودند که در محل حادثه درمان شدند.

 
تجمع کارمندان اخراج شده موسسه آرمان در مقابل بانک مرکزی با ده سال سابقه کار
در اعتراض به اخراج و پاسخ نگرفتن در مورد مطالبات شان درمقابل بانک مرکزی
سه شنبه ۱۰ اردبیهشت ۹۸

روايتى از علت کشته شدن اخوند امام جماعت مسجد کربلی قاسم آباد همدان توسط بهروز حاجیلو از زبان دوست بهروز

 

گزارشی محرمانه
از تلاش های حوزوی نماینده مجلس و سفیر فرهنگی نظام در فیلیپین

photo_2019-04-30_13-20-53.jpg

 
تجمع مرغداران وزارت جهاد کشاورزی
در اعتراض به وضعیت و ورشکستگی مرغداری ها در برابر وزرات صنعت،معدن و تجارت
سه شنبه ۱۰ اردبیهشت ۹۸

 
گزارش و هشدار صندوق بین المللی پول در باره بدتر شدن وضعیت اقتصادی در #ایران در سال آینده
نرخ تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

صاحب کار خانه ماشین سازی تبریز به جرم اخلال در نظام ارزی به ۲۰ سال حبس محکوم شد
مشت قربانعلی (فرخزاد) که کارخانه ماشین سازی به ارزش ۱۰ هزار میلیارد را به صورت قسطی و تنها با ۶۸۷ میلیارد در عرض ۴ روز مفت بدست آورده بود، امروز به جرم اخلال در نظام ارزی(اسمی جدید برای دزدی و اختلاس) به ۲۰ سال حبس محکوم شد! جرم او دریافت ۴۴۶ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی از چند بانک با جعل سند است.
برای در بردن دانه درشت ها مشت قربانعلی را به زندان فرستادن

 

افشاگری خانم نرگس غفاری مجری و تهیه کننده رادیو «ایرآوا» در مورد توطئه اطلاعات سپاه تروریستی پاسداران
سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی
ما را زسر بریده می‌ترسانی
ما گر زسر بریده می‌ترسیدیم
در محفل عاشقان نمی‌رقصیدیم
صبح دوشنبه ۲ اردیبهشت ۹۸، حوالی ساعت ۹ بوقت اتاوا، یکی از اعضای خانواده‌ام که چند روز پیش از آن در پیامی خبر داده بود که «موضوع خیلی مهمی» را باید با من در میان بگذارد، با من تماس گرفت. مأموران اطلاعات سپاه تروریستی پاسداران، این عضو خانواده‌ام در ایران را تحت فشار گذاشته‌اند تا من که در کانادا زندگی می‌کنم از فعالیت‌های آزادیخواهانه‌ام علیه رژیم ضدایرانی و ضد زن آخوندها دست بردارم. آنها از طریق وی، به من دستور داده و مرا تهدید کرده‌اند که یا- دست از تبلیغ علیه رژیم بردارم. در این صورت با من کاری نخواهند داشت
– به ایران بازگردم
– به ایران برنگردم و به کارم ادامه بدهم
– در کانادا بمانم ولی با اطلاعات سپاه همکاری کنم
می‌بینید چه گزینه‌هایی این قاتلان مردم ایران و سوریه برای من که ۹۹۸۱کیلومتر از ایران دورم، جلوی پایم گذاشته‌اند.
تعجب این است که چگونه این قاتلان که اینک در لیست تروریستی هستند به خود جرأت می‌دهند از آنطرف دنیا برای من گزینه تعیین کنند؟ ناگفته نماند که عامل مهم و اصلی این نوع تهدیدات، البته حمایتهای من از سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران در این سالیان بوده و هست.
در فایل صوتی که در همین پست می‌شنوید، عضو خانواده‌ام را تحت فشار گذاشته‌اند تا من از این چهار گزینه، یکی را انتخاب کنم. به من وقت داده‌اند تا یکی دو هفته فکر کنم و تصمیمی بگیرم که برای کسی «مشکلی» به‌وجود نیاید.
افشاگری خانم نرگس غفاری در مورد توطئه اطلاعات سپاه تروریستی پاسداران
من به یک یا دو هفته وقت نیازی ندارم و همین الآن جواب را حاضر دارم.
و اما جواب من؛
«از آنجایی که مواضع من همیشه روشن و شفاف بوده و هستند، انتخابم را بدین وسیله به آگاهی عموم می‌رسانم. انتخاب من، نرگس غفاری، فعال سیاسی و حقوق زنان، مجری و تهیه کننده رادیو ایرآوا، سرنگونی تمامیت رژیم آخوندها، و برقراری دموکراسی و آزادی در ایران اسیر است و در این راه همراه با مقاومت ایران از هر امکانی که در دست داشته باشم، برای عملی شدن این اهداف استفاده خواهم کرد و تا آنجا که در توان داشته باشم، در این راه قدم بر خواهم داشت. در همینجا باید بگویم که هر گونه اتفاقی برای خانواده‌ام در ایران بیافتد، تمامیت نظام آخوندها، را مسئول آن می‌دانم. به اطلاعات سپاه تروریستی پاسداران هم باید بگویم که این تهدیدها دیگر اثری ندارند و تنها باعث تشدید فعالیت‌های من علیه تمامیت حکومت آخوندها خواهند شد. عمر حکومت شما رو به پایان است و به‌زودی در دست عدالت قرار خواهید گرفت.»
زنده باد آزادی
مرگ بر اصل ولایت فقیه
نرگس غفاری ۴ اردیبهشت ۹۸- ۲۴آوریل ۲۰۱۹

تجمع اعتراضی سپرده گذاران موسسه غارتگر کاسپین درمقابل مجلس
تهران
سه شنبه ۱۰ اردبیهشت ۹۸
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah