اول می‌ (۱۱اردییبهشت ۹۸) در یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشنگتن برگزار شد، از کتاب جدید این شورا با عنون «فرستاده‌های ترور رژیم ایران» رونمایی شد. در این کنفرانس که خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های خبری بین‌المللی در آن حضور داشتند، علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت، محتوای این کتاب را تشریح کرد. این کتاب شامل ۳معرفی است که توسط فرماندار تام ریج وزیر پیشین امنیت داخلی آمریکا، فرانسیس تاونزند مشاور سابق امنیت داخلی آمریکا، و لوئیس فری رئیس پیشین اف.بی.آی در ضرورت انتشار این کتاب نوشته شده‌اند.
مضمون کتاب
کتاب «فرستاده‌های ترور رژیم ایران» در ۱۹۴صفحه و ۶فصل تدوین شده است. علیرضا جعفرزاده در کنفرانس مطبوعاتی گفت در این کتاب با اسناد محکم تشریح شده که رژیم چگونه از طریق سفارتهای خود شبکه قتل و جاسوسی را هدایت می‌کند و سفارتخانه‌های رژیم در کشورهای غربی، پایگاه امنی برای حضور مأموران وزارت اطلاعات برای انجام عملیات تروریستی هستند.

نگاهی به فصل‌های کتاب
فصل اول کتاب، این موضوع را بررسی می‌کند که به‌دلیل شروع قیامها، قدرت گرفتن مجاهدین و نقش تاثیرگذار آنها در قیام و تحولات بین‌المللی، رژیم به موازات یک کارزار گسترده شیطان‌سازی، به تروریسم با تمرکز بر روی مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران روی آورده است.
فصل دوم کتاب به نقش سفارتهای رژیم می‌پردازد و این‌که چگونه در همه عملیات‌های تروریستی رژیم نقش کلیدی و محوری داشته‌اند و به‌طور اخص به سفارتهای رژیم در کشورهای آلبانی، اطریش، فرانسه، آلمان، ایتالیا، سوئد، سوئیس و ترکیه می‌پردازد و نمونه‌های کارهای تروریستی رژیم در این کشورها که توسط سفارتخانه‌های آن و دیپلمات هایش پیش برده شده تشریح گردیده است.
از جمله به نقش سفارت رژیم در اتریش در قتل قاسملو دبیرکل حزب دموکرات کردستان ایران و نقش سفارت رژیم در فرانسه در ترور بختیار در فرانسه، نقش سفارت آلمان در جنایت میکونوس و توطئه تروریستی علیه خانم مریم رجوی در آلمان، نقش سفارت رژیم در ایتالیا در قتل محمدحسین نقدی در رم، نقش سفارت رژیم در سوئیس در قتل دکتر کاظم رجوی در ژنو و نقش سفارت رژیم در آنکارا و کنسولگری‌اش در استانبول در ربودن و قتل علی‌اکبر قربانی و ترور مجاهدین شهید زهرا رجبی و علی مرادی در استانبول و نقش سایر سفارتخانه‌های رژیم در توطئه‌های متعدد جاسوسی و ترور در کشورهای مختلف اروپایی برملا شده است.
در فصل سوم، به افشای مهره‌ها و کارگزاران تروریست رژیم که درگیر عملیات تروریستی بوده‌اند اختصاص دارد و از جمله به نقش رضا امیری مقدم معاون وزارت اطلاعات، اسدالله اسدی، غلامحسین محمدنیا سفیر اخراجی رژیم در آلبانی، مصطفی رودکی و جانشین او در آلبانی به‌نام ارض پیما و چگونگی بکارگیری بریده مزدوران، تشریح شده است.
در سایر فصول کتاب آمده است که چگونه تروریسم یک امر نهادینه شده در نظام ولایت فقیه است و نحوه و ساختار تصمیم‌گیری برای کارهای تروریستی و نقش و کار کرد ارگانهای دست‌اندرکار مانند بیت خامنه‌ای، شورای عالی امنیت ملی رژیم، وزارت اطلاعات، نیروی قدس و اطلاعات سپاه مورد بررسی قرار گرفته و همچنین فاش شده که تروریستهای لو رفته و محکوم شده در کشورهای مختلف مانند محمد جعفری صحرارودی، قاتل قاسملو و کاظم دارابی قاتل جنایت میکونوس اکنون در ایران به‌عنوان دستیار روحانی و لاریجانی در بالاترین سطوح مشغول کارند.
این کتاب از روز اول مه از طریق سایتهای معروف توزیع کتاب از جمله آمازون، بارنز اند نوبل، در دسترس عموم قرار گرفته است.

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah