آزادی تعدادی از بازداشت شدگان روزجهانی کارگراززندان فشافویه
کامیار فکور، مرداس طاهری، محمد عادلی‌فر، ماهان صالحی، سهیل خدا‌بخش، محمد اصلاغی، محمدرضا پناهی، مهدی فخری و افشین میرزاخانی جمعی از بازداشت‌شدگان مراسم روز کارگر در مقابل مجلس از زندان تهران بزرگ آزاد شدند
۱۴ اردیبهشت ۹۸

 

تجمع بازنشستگان کشوری ۱۷اردیبهشت
ساعت ۱۰ صبح مقابل مجلس همراه با بازنشستگان

photo_2019-05-04_21-06-44.jpg
محمدعلی اصلاغی از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد که درتجمع روزجهانی کارگر درمقابل مجلس دستگیرشده بود ، امشب ساعت ۲۱۰۰با قراروثیقه ۵۰میلیون تومانی اززندان فشافویه آزادشد
۱۴ اردیبهشت ۹۸

photo_2019-05-04_21-34-04.jpg

 

 

امروز ۱۴ اردیبهشت ما ۹۸عده ای از دانشجویان تکنسین دهان و دندان در اعتراض به مشخص نبودن آینده شغلی و اطلاعیه وزارت بهداشت به جلوگیری از ادامه تحصیل آنها امروز در میدان بهارستان مجلس نظام تجمع کردند.

photo_2019-05-04_14-00-30

شنبه ۱۴اردیبهشت ۹۸
تجمع اعتراضی کارگران کارخانه کاغذ پاژ
صبح امروز شنبه ۱۴اردیبهشت ماه ۹۸ کارگران کارخانه کاغذ پاژ نیشابور دراعتراض به بلاتکلیفی شغلی و معیشتی خود مقابل فرمانداری این شهر دست به تجمع زدند

photo_2019-05-04_14-05-12
تجمع اعتراضی خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو، در اعتراض به گرانی قیمت های اعلام شده و عدم تحویل خودرو و نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، در مقابل ساختمان دادگستری در تهران
۱۴ اردیبهشت ۹۸

photo_2019-05-04_14-03-26
تجمع اعتراضی کارگران کشتی‌های لایروب بندرعباس
کارگران کشتی های لایروب بندر عباس در اعتراض به سطح نازل دستمزدهای خود دست به تجمع زدند.
شنبه ۱۴اردیبهشت ۹۸

photo_2019-05-04_14-02-14

 

خانواده بازداشتی هایی که به دلیل برگزاری تجمع به مناسبت روزجهانی کارگر اعضای خانواده آنان بازداشت شده اند در برابر مجلس روبروی دادسرای اوین تجمع کرده و پیگیر وضعیت عزیزان خود شدند.

شنبه ۱۴اردیبهشت ماه

photo_2019-05-04_14-16-24
فریاد اعتراض علیه حکومت آخوندها در متروتوسط یک مسافر:
«لعنت براین جکومت، لعنت بر این دولت»
مردم دیگر جان به لبشان رسیده است.
حکومتی که تجمعات مسالمت آمیز در چارچوب قوانین ارتجاعی خودش را هم تحمل نمی کند تنها زبان زور می فهمد.

قشم-به گلوله بستن یک جوان برای چند قوطی آبجو
ماموران سرکوبگر و دزد و قاچاقچی رژیم اشغالگر آخوندها جوانی را در بندر قشم برای حمل چند قوطی آبجو به گلوله بسته و مردم حاضر در صحنه واکنش نشان داده و تلاش می کنند او را که خونین و مالین است و هنوز زنده است نجات دهند.

گوهر عشقی مادری که هفت سال است جز رنگ سیاه لباسی بر تن نکرده
مادر شهید ستار بهشتی با ارسال یک پیام تصویری می گوید: قاتل فرزند من شخص خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی است و من هیچوقت ازش نمی گذرم

 

توئیت وقیحانه جهانگیری
در حالی‌که ظرف دو روز دو تجمع مسالمت‌آمیز معلمان و کارگران را سرکوب و ده‌ها نفر را بازداشت و ضرب و شتم کرده‌اند، وقیحانه برای‌شان پیام تبریک هم می‌فرستند.
در همین لحظاتی که جهانگیری این کلمات وقیحانه را توئیت کرده، دوستان و رفقای ما تحت بازجویی و شکنجه قرار دارند. از طرف آن‌ها و همه‌ی سرکوب‌شدگانِ طبقه‌ی کارگر میگوئیم:
اصلاح‌طلب، اصول‌گرا، دیگه تمومه ماجرا.
معلمان عدالت خواه

59461295_1252385464921690_6548943846355501056_n.jpg

 

هجوم پشه به روستای شادگان
پس از وقوع سیل وضعیت روستاهای اطراف شادگان بسیار وخیم است. پشه ها به آنجا هجوم آورده و راهی جز فرار از خانه و کاشانه برای مردم این روستاها باقی نگذاشته اند و روستای شادگان غیر قابل سکونت شده است. مردم می گویند: «ما از سیل فرار نکردیم و ایستادیم و سیل بند زدیم اما از این پشه ها مجبوریم فرار کنیم».
اما هموطن تا زمانیکه هیولای نظام آخوندی در ایران حاکم باشد هر جا هم که برویم آسمان کم و بیش همین رنگ است. راهکار اصلی برای داشتن فردایی بهتر ایستادن در برابر این نظام ضد مردمی است. باید سد محکمی شویم در برابر دشمنان ایران و ایرانی و خاکمان را از اهریمنان پس بگیریم.

دفاع دختر۱۶ ساله از خود در مقابل وحوش آتش به اختیار
یک بار دیگر وحوش آتش به اختیار خامنه ای در اصفهان به جان یک دختربچه ۱۶ ساله افتاده تا او را به زور توهین و ضرب و شتم و تحقیر وادار به داشتن پوشش و حجابی کنند که باب میل آنان است. باید به این افسار گسیختگان وحشی گفت آیا بهتر نیست به جای اندازه گیری سانتی فاصله روسری از پیشانی دختران در اندیشه جوانانی باشید که این نظام شوم و پلید راهی جز خودکشی برایشان باقی نگذاشته است؟ و البته بد هم نیست کمی هم مردمک چشمانتان را از روی دختر ایرانی روی فرزندان حاکمانتان زوم کنید تا ببینید که کجا و چگونه زندگی می کنند و مشغول امر و نهی آنان شوید.

رکاب‌زنی برای تغییر؛ دختران در مزارشریف افغانستان مسابقه دادند
نهاد جوانان توانمند با همکاری فدراسیون ورزشی ولایت بلخ افغانستان مسابقه دوچرخه‌سواری با عنوان «رکاب‌زنی برای تغییر» را با حضور زنان در شهر مزارشریف برگزار کردند.

این مزدور وحشی ابوالفضل بیگ آبادی از وحوش کلانتری ۱۰۸ نواب تهران است که روز ۱۲ اردیبهشت اقدام به ضرب و شتم جوانی کرده بود.
گفته می شود این وحشی مزدور همواره با مردم برخورد های تحقیر آمیز کرده و در مواردی رشوه گیری هم از وی دیده شده است

این فیلم نشان میدهد که چطور سپاه تروریست برای حفظ منافع چپاولگرانه اش آب را به سمت منازل سازمانی در پلدختر روانه کرده است.

 

 

 

وضعیت هوای پلدختر بعد از سیل و ویرانی آن
به دلیل جاری شدن سیل و به جای ماندن گل و لای و تغییر هوا در منطقه پلدختر، شدت گرد و خاک در برخی نقاط شهر بسیار بالاست که باعث ایجاد مشکلات زیادی برای مردم این منطقه شده است که صد البته چون همیشه از هیچ ارگان دولتی هم برای پیدا کردن راهکار و کم کردن درد مردم خبری نیست.

گوهرعشقی مادر شهید ستاربهشتی  که توسط دژخیمان خامنه ای در زیر شکنجه جان باخت
یک دست رختخوابی را که برای عروسی پسرش کنار گذاشته بود به هموطنان  سیل زده اهدا نمود.

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah