حجم عظیم پولی که به این نهاد تازه بنیاد (تاسیس اکتبر ۲۰۱۰ ) تزریق می شود،

مرزبندی های سفت و سختی که با نیروی برانداز از یکطرف و از طرف دیگر با ولایت خامنه ای دارد،

اهداف و استراتژی مشخصی که در برنامه های گوناگون دنبال می کند ،

همدلی، حمایت و واکنشی که نسبت به لیست گذاری سپاه پاسداران از خود بروز می دهد .

مهمانان شناسنامه دار وزارتی که برای اظهار نظر در این رسانه دعوت می شوند،

ضدیت با ترامپ و تبلیغ برای اوباما و جو بایدن ،

تبلیغ عریانی که از این شبکه در فیلمهای فارسی ساخت داخل ایران بوجود می آید،

در اختیار داشتن آرشیو کامل تلویزیون ملی ایران در زمان رژیم گذشته,

و بسیاری موارد پیدا و پنهان دیگر…… نشان از حمایت و سیاست گذاری یک امپراطوری با قدرت مالی بی حساب و توان امنیتی سیاسی مسلط بر همه دستگاههای حکومتی ایران را در خود آشکار میکند .

تلویزیون من و تو به دلیل ماهیت و عملکرد آن در اقمار تلویزیون های خارج کشوری جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرد .

همه نمودها مغایر با شئونات اسلامی مورد ادعای آخوندی که در این تلویزیون مشاهده میشود را باید در خط کلی‌ (حفظ نظام از اوجب واجبات است ) تفسیر و تبیین کرد .

پنهان نگاه داشتن گردانندگان اصلی‌ و فرار از شفاف سازی برای این رسانه بسیار پر فایده است ،هم از نظر جذب بیننده هم از نظر جذب معدود هنرمندان خوشنام مثل پرویز صیاد و هم از نظر ساختن برنامه‌های فریب مثل فرستادن خبرنگار به اسرائیل و تهیه رپرتاژ از سیستم آب رسانی آن کشور.
از آنجا که هدف و استراتژی این بنگاه به انفعال کشاندن بینندگان هم در خارج و هم در داخل ایران است سود مالی بطور مطلق مد نظر گردانندگان نیست به همین خاطر در هر برنامه‌ای به طور مدام تبلیغ برنامه‌های دیگر در دستور کار است.
خرج هنگفت و بریز و بپاش بی‌ حد در این تلویزیون نشان میدهد که سرمایه داران خطر پذیر تماما جیبشان به شیر نفت ملتی وصل است که برای سیر کردن شکمشان یا باید اعضاء بدنشان را بفروشند و یا باید در سطل‌های زباله دنبال غذا باشند . و در نهایت بر خلاف آنچه سعید کمالی عنصر نفوذ ی سپاه در روز نامه گاردین القاء می‌کند این شبکه هیچ ربطی‌ به سلطنت طلبان ندارد و همانطوری که همگان شاهد هستند تبلیغ سلطنت در این تلویزیون مزد خود را در سکوت رضا پهلوی نسبت به لیست گذاری تروریستی سپاه و تحریم نفتی‌ دریافت می‌کند.
اتحاد زندانیان سیاسی ایران

۸ می ۲۰۱۹ / ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

http://t.me/begoonah1

https://www.instagram.com/begoonah