درگیری میان مسافرکش های شخصی با ماموران راهنمایی و رانندگی در تهران
روز یکشنبه ۲۲اردیبهشت ۹۸ ماموران راهنمایی و رانندگی اقدام به جلوگیری از مسافرکشی توسط مسافربرهای شخصی در ابتدای بلوار میرداماد در تهران کردند که با مقاومت رانندگان مواجه شدند. یکی از مسافرکش های شخصی مقاومت کرده و تلاش می‌کرد مامور راهنمایی و رانندگی را که مانع وی شده و می‌خواست او را جریمه کند با ماشین خودش ببرد.

اعضای خانواده فعالان کارگری بازداشت شده در روز جهانی کارگر، در اعتراض به ادامه بازداشت این فعالین کارگری، در مقابل زندان اوین دست به تجمع زدند.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه۹۸

اعتصاب رانندگان تاکسی داران ارومیه دراعتراض به عدم رسیدگی به وضعیت خود
یکشنبه ۲۲اردیبهشت ۹۸

 

 

اعتصاب رانندگان تاکسی در ارومیه در اعتراض به وضعیت بد معیشتی
یکشنبه

۲۲اردیبهشت ۹۸

 
وضعیت وخیم منازل مردم در روستای سیل زده ال بوعید از توابع حمیدیه واقع در استان #خوزستان
بعد از اعلام وضعیت سفید خوزستان ارگانها ی رژیم خوزستان را ترک و مردم را به حال خود رها کرده اند و حالا مردم سیل زده در دمای بالای پنجاه درجه در بیابانها سرگردانند.

ماموران رژیم جوانی را در مراغه بخاطر سیگار کشیدن در ماه رمضان دنبال میکنند و آن جوان در تعقیب و گریز بداخل رودخانه صوفی چای افتاده و غرق می شود و به همین راحتی جان یک جوان از دست میرود.

اعتراض مردم نسبت به ضرب و شتم دستفروشان توسط ماموران وحشی شهرداری رژیم
در پی ضرب و شتم دستفروشان محروم توسط ماموران وحشی شهرداری رژیم در میدان مرکزی شهر همدان، مردم حاضر در صحنه به کمک دستفروشان رفته و نسبت به اعمال وحشیانه ماموران شهرداری اعتراض کردند.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸

حمایت جمعی از معلمین سقز از یاسر امینی آذر، معلم مهابادی که پس از تجمع روز معلم بازداشت شده است.
یکشنبه ۲۲اردیبهشت

photo_2019-05-12_23-01-05.jpg

 

 
در این فیلم نيروهاى هلال احمر رژیم در نزديكى شهرك شيرين شهر اهواز ماشين هاى خود را گِلى مى كنند تا وانمود كنند كه در حال كمك به مردم سيل زده هستند

 

 

 
استمداد فرزند یکی از مادران زندانی
کورش بهزادی فرزند نسرین جوادی از اعضای اتحادیه آزاد کارگران ایران است که در روز جهانی کارگر دستگیر شده و بدون هیچ خبری در اختیار نهادهای اطلاعاتی و امنیتی رژیم است.

 
فراخوان دانشجویان دانشگاه خلیج فارس به برپایی یک تجمع اعتراضی
در روز دوشنبه۲۳اردیبهشت
ساعت یازده و نیم صبح
مکان: طبقه هم‌کف دانشکده ادبیات و علوم انسانی

 
تجمع اعتراضی جمعی از مدافعین حقوق زنان در سنندج
‏روز یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت تعدادی از مدافعین حقوق زنان در سنندج در پارک ای تی در اعتراض به قتل های ناموسی و کشته شدن زنان در شهر های کردستان ضمن دادن آماری از قتل ناموسی زنان قتلهای ناموسی را محكوم كرده و خواستار جلوگیری از آن شدند
دوخواهر توسط برادر و باهمکاری پدر خود به قتل رسیدند خواهر بزرگتر که دارای دوفرزند است پس از درگیری با برادرش به قتل رسیده وخواهر کوچکتر به کمک او رفته که باضربات چاقوی برادر کشته میشود.
فعالین حقوق زنان در سنندج ضمن محکوم کردن اینگونه جنایات اخیر در حق زنان ، همه مردم کردستان را فرا خواندند که با اعتراضات دسته جمعی در شهر ها علیه این قساوت سدی در مقابل اين عمل شنيع باشند.
فعالین حقوق زن سنندج ۲۲ اردیبهشت ۹۸

photo_2019-05-12_22-58-20.jpg

امروز یکشنبه ۲۲اردیبهشت ۹۸   سفارت آمریکا در بغداد به تمام شهروندان آمریکایی به علت بالا گرفتن تنش‌ها در عراق هشدار داد.

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

 

photo_2019-05-12_23-06-36.jpg