دونالد ترامپ رئبس جمهور آمریکا در صفحه توییتر خود نوشت: رسانه های اخبار جعلی (فیک‌نیوز) بطور معمول یک موضعگیری دروغین منتشر کردند. بدون هیچ اطلاعی مدعی شدند ایالات متحده در تلاش برای ترتیب دادن مذاکره با ایران بوده است. این یک گزارش دروغ است. ایران اگر و تنها اگر هر وقت آماده شوند با ما تماس خواهند گرفت. تا آن زمان, اقتصاد آنها روند فروپاشی خود را ادامه میدهد. این، برای مردم ایران بسیار دردناک است!

 

 

سناتور روبیو: پرزیدنت ترامپ نیروها را برای واکنش به خطر و تهدید ایران راهی منطقه کرده است
سناتور مارکو روبیو روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت در پیامی در توئیتر نوشت: رئیس جمهوری آمریکا مشغول چیدن زمینه برای جنگ با ایران نیست ولی در مقابل رشته‌ تهدید‌های ایران، نیروها را برای واکنش نشان دادن، رهسپار کرده است.
وی در ادامه افزود: بار دیگر لازم است تکرار شود که رئیس جمهوری آمریکا مشغول زمینه‌چینی برای جنگ با ایران نیست.

photo_2019-05-20_21-49-26

 

photo_2019-05-20_21-58-10.jpg

هشدار وزیر خارجه انگلیس به رژیم ایران :آمریکا را دست کم نگیرید!
جرمی هانت وزیر خارجه بریتانیا امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ۹۸ در حاشیه جلسه مجمع جهانی بهداشت در ژنو به خبرنگاران گفت: می خواهم به مقامات ایران بگویم؛ عزم آمریکا در وضعیت بوجود آمده را دست کم نگیرند. آمریکا به دنبال درگیری نیست. آنها به دنبال جنگ با ایران نیستند. اما اگر منافع آمریکا مورد حمله قرار گیرد، آنها تلافی خواهند کرد. این امری است که مقامات ایران باید عمیقا درباره آن فکر کنند.

 

 

photo_2019-05-20_21-51-50

واکنش سناتور جمهوریخواه لیندزی گراهام به تهدیدات رژیم ایران
لیندزی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی: آخرین اطلاعات را از مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مورد افزایش تنش‌ها با ایران دریافت کردم. واضح است که در هفته‌های گذشته ایران به خطوط لوله و کشتی‌های دیگر کشورها حمله کرده و شماری تهدیدها علیه منافع آمریکا در عراق ایجاد کرده است.
سناتور گراهام افزود: تقصیر فقط و فقط با ایرانی‌ها است و نه ایالات متحده و نه هیچ کشوری دیگر. اگر تهدید ایرانی‌ها علیه نیروها و منافع آمریکایی فعال شود، با واکنش نظامی مقاومت ناپذیر روبرو می‌شود.
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah