تجمع فعالین مدنی سنندج مقابل دادگستری برای آزادی زهرا محمدی
زهرا محمدی از اعضای انجمن نوژین می باشد که یکی از انجمن های فرهنگی و اجتماعی فعال در استان کردستان می باشد و در چندین شهر این استان از جملە سنندج، کامیاران، دهگلان، سقز و بانە فعالیت دارد.
دوشنبه ۶ خرداد ۹۸

 

کشته شدن رئیس آگاهی نیروی انتظامی اسلام آبادغرب در درگیری مسلحانه
به گزارش رسانه های حکومتی به نقل ازفرمانده نیروی انتظامی سرهنگ سلیم سلیمی در گفتگویی از درگیری مسلحانه دقایقی پیش در محله شهرک جهاد اسلام آباد غرب خبر داد.
بنابه این خبر بر اثر این درگیری مسلحانه افراد ناشناس با نیروی انتظامی واقع در اطراف مسجد شهرک جهاد اسلام آبادغرب، رئیس پاسگاه کورش حاجی مرادی مجروح و در اتاق عمل درگذشت.
یکشنبه ۵خرداد۹۸

تجمع فعالان مدنی سنندج مقابل دادگستری برای آزادی زهرا محمدی از اعضای انجمن فرهنگی اجتماعی نوژین
شماری ازفعالین مدنی شهر سنندج با تجمع مقابل ساختمان دادگستری این شهر، خواهان آزادی زهرا محمدی، از فعالین مدنی و عضو فعال انجمن فرهنگی اجتماعی نوژین شدند
انجمن نوژین یکی از انجمن های فرهنگی و اجتماعی فعال در استان کردستان می باشد کە در چندین شهر این استان از جملە سنندج، کامیاران، دهگلان، سقز و بانە فعالیت دارد
دوشنبه ۶ خرداد ۹۸


اعتصاب کارکنان شرکت ای جی سی به علت ندادن ۶ماه حقوق دربوشهر
کارکنان فاز ۱۴‌پارس جنوبی معدن نفت و گاز جهان در اعتراض به پرداخت نشدن شش ماه حقوق معوقه خود دست به اعتصاب زدند.
دوشنبه ۶ خرداد ۹۸

 


ضرب وشتم یک جوان توسط نیروهای سرکوبگر انتظامی وشهرداری بخاطر فرار از مستاجری وساخت یک چهاردیواری کوچک (سرپناه)
تنها گناه این جوان این بوده که مثل نکبت ها ی آخوندی اختلاس چند میلیاردی نکرده
۵خرداد ۹۸

 

تارا شریفی نابغه ۱۱ساله اهل بوشهر با نمره هوش ۱۶۲
تارا شریفی ‏دختر ۱۱ ساله مقیم انگلستان (اصالتا دشتستانی دختر حسین شریفی روستای خون)، موفق به گرفتن نمره هوشي ١٦٢ در آزمون هوش سازمان منسا شد و از سوی دانشگاه آکسفورد با نمره هوش ۱۶۲ ، از نوابغ تاریخ بشریت شناخته شد

 

photo_2019-05-27_13-21-38.jpg

 

D7jsP8UXoAAq58c.jpg
هیولای هفت دست فساد

کارتون از : شب شکن

 

photo_2019-05-27_13-12-37

كشته شدن یکی از سرکردگان شبه نظامیان رژيم ایران در حلب (سوریه)
بنا به گفته منابع محلی، یکی از سرکردگان شبه نظامیان موسوم به نجباء عراق همراه با چهار تن دیگر در جریان هدف قرار گرفتن خودروی آنها با تیربارهای سنگین کشته شدند. شبه نظامیان وابسته به سپاه تروریستی پاسداران در جاده مواصلاتی بین دو محله «باب نیرب» و «شیخ سعید» در بخش جنوب شرقی شهر حلب کشته شدند. آنها هدف تیراندازی شبه نظامیان «تیپ باقر» که وابسته به نیروهای روسی هستند، قرار گرفتند. شبه نظامیان « تیپ باقر» مشکلی برای سپاه تروریستی پاسداران هستند زیرا در این منطقه هر کدام از طرفین بدنبال تقسیم مناطق هستند. شبه نظامیانی که در باب نیرب پست و بازرسی داشتند گفتند که آنها میخواستند خودرو شبه نظامیان نجباء را متوقف کنند تا مورد بازرسی قرار گیرد اما آنها توقف نکرده در نتیجه هدف رگبار قرار گرفتند .
یادآوری میشود که درگیری میان نیروهای وابسته به روسیه و سپاه تروریستی پاسداران و شبه‌نظامیان آنها در حلب، پیشتر نیز روی داده است.

 

photo_2019-05-27_13-12-50

انهدام یک پهپاد حامل مواد منفجره که حوثی‌ها بسوی جازان به پرواز درآورده بودند
شامگاه یکشنبه 26 مه فرماندهی ائتلاف حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد که نیروهای پدافند هوایی عربستان سعودی، یک پهپاد حامل مواد منفجره را که «شبه‌نظامیان تروریست حوثی» به سوی فرودگاه ملک عبدالله در جازان به پرواز آورده بودند را رصد و منهدم کردند.
المالکی گفت که این فرودگاه روزانه «مورد استفاده هزاران غیرنظامی از شهروندان و مقیمان» قرار می‌گیرد و حوثی‌ها در این اقدام «قوانین بین‌المللی و انسانی و قواعد عرفی که به طور ویژه از مناطق غیرنظامی حمایت می‌کند» را زیر پا گذاشتند
المالکی گفت: «دستان جنایتکار تروریست حوثی‌ها، تاسیسات و مناطق غیر نظامی را هدف قرار می‌دهند که البته به هیچ یک از اهدافشان نرسیدند. این پهپاد هم رصد و سرنگون شد. ما بر حق مشروع خود در دفاع از کشورمان تاکید کرده و می‌گوییم که حوثی‌های تروریست، بهای سنگینی پرداخت خواهند کرد.»

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah