تجمع و اعتراض مردم خاش به طرح کدینگ کارت سوخت ها
روز پنجشنبه جمعی از مردم خاش به اجرای طرح کدینگ کارت سوختها در شهرستان خاش اعتراض کرده و پس از برگزاری تجمع در مقابل فرمانداری اقدام به آتش زدن لاستیک و بستن خیابان های شهر نمودند
پنجشنبە ٩ خرداد ٩٨

تجمع و اعتراض مردم خاش به طرح کدینگ کارت سوخت ها
روز پنجشنبه جمعی از مردم خاش به اجرای طرح کدینگ کارت سوختها در شهرستان خاش اعتراض کرده و پس از برگزاری تجمع در مقابل فرمانداری اقدام به آتش زدن لاستیک و بستن خیابان های شهر نمودند
پنجشنبە ٩ خرداد ٩٨

 

 

واشنگتن پست: رویکرد ملایم مقامهای تحقیق با نجفی سبب خشم و تعجب مردم ایران شده است
واشنگتن پست نوشت: «هنگامی‌که محمدعلی نجفی خود را تسلیم مقامهای رژیم ایران کرد، لباس شیکی پوشیده و لبخند به لب داشت و نیروی انتظامی به گرمی از او استقبال کردند. او آمده بود که اعتراف کند همسرش میترا استاد را کشته است. این پرونده دراماتیک، اعتراف عجیب و تلویزیونی نجفی، و رویکرد ملایم مقامهای تحقیق سبب آبروریزی، خشم و تعجب مردم ایران شده که مدتهاست به رفتار متفاوت با مقامهای دولتی در مقابل قانون انتقاد کرده‌اند».

photo_2019-05-31_14-08-15.jpg
تجمع اعتراضی روز گذشته خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو در #اعتراض به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان
باشعار ملت تو عذابه، حمایت هم تو خوابه
البته نوع خواب رفتگی آقایان دست اندرکار در سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان که هموطنان مالباخته روبروی آن شعار می دهند در واقع از آن نوع خوابهایی است که صدای توپ هم هرگز بیدارشان نخواهد کرد چراکه آنها بنا به حفظ منافع خود مجبورند خود را به خواب بزنند.
جمعه ۹ خرداد٩٨

صحبتهای یک جوان به دلیل نبود شغل
این جوان هموطن با وجود داشتن مدرک مهندسی برق صنعتی اکنون فلافل می فروشد

کسادی نمایش روز قدس و حکومت نظامی کردن خیابانها وفلاکت یک نظام
جمعه ۹ خرداد٩٨

هک شدن سایت سازمان تامین اجتماعی توسط گروه تپندگان
شب گذشته گروه تپندگان موفق شد تا سایت سازمان تامین اجتماعی را هک کرده و به اطلاعات مهمی دست پیدا کند. این‌ گروه یکی از اسنادی را که در جریان هک بدست اورده اند در صفحه اصلی سایت بارگذاری کرده اند که نشانگر ورشکستگی قریب الوقوع این سازمان است
طبق این سند این سازمان ۳۹ هزار میلیارد تومان بدهی دارد. و از طرفی طلب این سازمان از دولت عدد باورنکردنی ۱۸۰ هزار میلیارد تومان می باشد
سازمان تامین اجتماعی حدود ۴۲ میلیون نفر را تحت پوشش قرار دارد و هنوز مشخص نیست طی این هک چه حجم از اطلاعات کاربران و سازمان به سرقت رفته است.
جمعه ۹ خرداد٩٨

photo_2019-05-31_14-05-29.jpg
نمایش سلاح های کشف شده رژیم ایران از حوثی های یمن در کنفرانس کشورهای منطقه در عربستان
این سلاحها شامل موشک های بالستیک، پهبادها و موشک اندازهای ضد زره در سالن ورودی جلسه اضطراری شورای همکاری خلیج فارس به نمایش گذاشته شد و تلاشی برای انزوای بیشتر رژیم از سوی عربستان است که اخیرا رژیم به دوره گردی و دریوزگی برای مذاکره با این کشور و دیگر کشورهای منطقه روی آورده است. تاکتیکی دجالگرانه و فریبکارانه اما از روی درماندگی.
پنجشنبه ٩ خرداد ٩٨

 

کسادی راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرها
در حالیکه از صبح در حال التماس از مردم برای شرکت در راهپیمایی هستند اما هیچ خبری از مشارکت مردم نیست.
به آخوند شیاد حسن روحانی توصیه می شود تا با دیدن این صحنه های خالی از مردم در راهپیمایی روز قدس در سخنرانی بعدی خود حتما اعلام آمار بکند که تا چه میزان مردم ایران از حکومت آخوندی منزجر هستند. حکومتی که سفره های مردم را هر روز کوچک و کوچکتر ساخت ، چوبه های اعدام برپا کرد و فرهنگ و تمدن ما را چوب هراج زد و در عوض حامی تروریست ها بود.
جمعه ۹ خرداد

آتش سوزی سنگین در سینما بهمن در شیراز
سینما بهمن شیراز دچار حریق شد و کاملاً در شعله‌های آتش سوخت.
در اولین ساعات بامداد روز جمعه ۱۰خرداد ماه ۹۸سینما بهمن که یکی از قدیمی‌ترین سینماهای شیراز است و در خیابان کریم خان زند واقع شده دچار آتش سوزی سنگین شد. آتش علاوه بر بخش داخلی سینما به اطراف آن نیز رسید.
البته هنر و سینمای واقعی ایران چهل سال متمادی است که در آتش بنیادگرایی آخوندی که ستیز دایمی با علم و هنر دارد در حال سوختن است.

فیلمی از یک هموطن در ارتباط با کسادی راهپیمایی روز قدس
نکته جالب اینکه علیرغم همه سرویس های مجانی حتی ساندیس خورهای نظام هم امسال حاضر به شرکت در این راهپیمایی نشده اند
جمعه ۹ خرداد٩٨

صدای پدری که پسرش قربانی خشونت یگان ویژه بعد از بازی سپاهان و پرسپولیس شد

 

photo_2019-05-31_13-53-52.jpg

رژه نیروی ضدشورش روز قدس

همدان

جمعه ۹ خرداد٩٨

ازحضور مردم در راهپیمایی  قدس  خبری نیست
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah