کارگران کانی سیب باز هم دست از کار کشیدند

کارگران کانی سیب در پیرانشهر در اعتراض به پرداخت نشدن چهار ماه حقوق و عیدی، امروز هم اعتصاب کردند و سر کار نرفتند.
یکی از کارگران به نام «علی» در این باره گفت : مسئولان قبلا وعده دادند تا اواخر خرداد دو حقوق و عیدی پرداخت می شود اما حالا رئیس جدید پروژه می گوید تا آخر خرداد قرار است فقط یک حقوق پرداخت شود آن هم اگر بودجه باشد.

photo_2019-06-10_19-02-06.jpg

 

 

اعتصاب کارگران معدن کانی سیب در پیرانشهر در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق
دوشنبه بیستم خرداد

photo_2019-06-10_18-38-51

تجمع کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدالله اهواز، در اعتراض به بلاتکلیفی در وضعیت پرداخت مطالباتشان برای چندمین بار، در مقابل ساختمان استانداری خوزستان

بیستم خرداد

photo_2019-06-10_18-59-46

 

 

پس از آزادی خانم ناهید نامجو عضو هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران از زندان جمعی از فعالان کارگری و اعضای اتحادیه آزاد کارگران ایران در سنندج با وی دیدار کردند.

photo_2019-06-10_18-58-02.jpg

 

 

فکری به حال چغندرها بکنید

برداشت چغندر قند که از اواخر اردیبهشت امسال از سطح حدود ۱۱ هزار هکتار از مناطق شمالی خوزستانی به صورت پراکنده شروع شد هم اکنون به علت ناکافی بودن تعداد کامیون برای انتقال آن به کارخانه در معرض نابودی قرار گرفته است.
باید به آخوندها گفت بجای خط و نشان کشیدن برای ارتش آمریکا اگر توانش را دارید فکری به حال چغندرها بکنید.

 

photo_2019-06-10_18-57-09.jpg

هجوم حشرات پولی فاژ (همه چیز خوار) به اهواز

مدتی است که سیرسیرک های صحرایی سیاه رنگ به شهر اهواز هجوم آورده و ماندنی شده اند. کارشناسان می گویند اینها تبعات سیل است و جوانه محصولات کشاورزی را هدف قرار می دهند
این حشرات پولی فاژ (همه چیز خوار) هستند و به عبارتی قادر هستند تا از هر ماده دارای مواد آلی تغذیه و توانایی زندگی در زیستگاه‌های مختلف را دارند.

photo_2019-06-10_18-56-24.jpg

 

مشهد – ۲۰ خرداد
تصاویری از تجمع سپرده گذاران موسسه کاسیپن مقابل استانداری

photo_2019-06-10_18-36-55.jpg

 

تجمع اعتراضی کارگران نورآباد و شازند اراک
کارگران نورآباد و شازند اراک امروز هم برای گرفتن حقوق شان دست به تجمع زدند. این کارگران در سال جاری چندین بار اقدام به تجمع کرده اند. در حالیکه در روزهای پایانی ماه خرداد قرار داریم اما حقوق فروردین ماه آنان پرداخت نشده و شرکت قراردادی جوش گستر هم هیچ پاسخی در این رابطه نمی دهد.

photo_2019-06-10_11-32-45.jpg

 

 

 

دختر نوجوانی که در کوھستان تەتە در اورامانات کردستان کولبری می کند گردنه تته یکی از گردنه های صعب العبور کردستان است که بر عراق مشرف می باشد و در فصل زمستان برفی سنگین برآن می نشیند. امسال ارتفاع برف در گردنه تته به چند متر می رسید. کولبری یک دختر نوجوان در این مسیر دشوار و ناهموار و خطرناک تنها برای لقمه ای نان است. نانی که رژیمی اشغالگر آن را از مردم ایران و بویژه مردم کردستان و دختران و پسران جوان محروم نموده و برای بدست آوردنش مجبور هستند کولبری کنند. می دانیم که همین رژیم چه پولهای به مزدورانش در عراق و لبنان و یمن و … می دهد و چه پولهایی اختلاس می کند و چگونه فرزندان مقامهای رژیم در آمریکا و اروپا و … مشغول عیش و نوش و خوشگذارنی هستند.

D8sUZuCXkAAC63_.jpg

 

 

« آتش بی آبی در شالیزاران رستم آباد گیلان»

در سال رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان و کشاورزان شالیکار رستم‌آباد رودبار گیلان با قرار گرفتن در کنار پر آب‌ترین و عظیم‌ترین رودخانه گیلان، سپیدرود، بیش از دو هفته در سکوت و بی‌صدایی به کانال‌های آب چشم دوخته‌اند که در سال پر باران کشور آب مورد نیاز جهت کشاورزی توسط مسئولین تامین شود.

 

تداوم آتش سوزیها
آتش سوزی در کارگاه بسته بندی خرما

 

دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸
آتش سوزی گسترده در دستک علیا سرپل ذهاب
این روزها شاهد آتش سوزی های بسیاری در ایران هستیم که حاصل مدیریت ناکارآمد و غیر مسوولانه سران حکومتی است.
در قبال این خیانت ها بی تفاوت نباشیم

 

 

تجمع اعتراضی پیشکسوتان مقابل صندوق بازنشستگی در تهران
آنها خواستار اجرای همسان‌سازی و بالا رفتن مستمری‌های خود میباشند
۲۰ خرداد ۹۸ دوشنبه

تجمع اعتراضی پیشکسوتان مقابل صندوق بازنشستگی در تهران
آنها خواستار اجرای همسان‌سازی و بالا رفتن مستمری‌های خود میباشند
۲۰ خرداد ۹۸ دوشنبه

 

عماد الدین، فرزند کاوه مهدی‌پور، روزنامه‌نگار ایلامی که پدرش را برای اجرای حکم بازداشت و به زندان منتقل کرده‌اند،‌ به نشانه اعتراض موهای سر خود را تراشید.
وضعیت خانواده این زندانی نامناسب بوده و فرزند وی از همه رسانه‌ها و نهادهای حقوق بشری می‌خواهد که صدای امثال پدرش باشند.
نجف (کاوه) مهدی‌پور، صاحب امتیاز و مدیرمسئول دو‌‌هفته‌‌نامه تعلیق شده‌ «باختر زمین» روز شنبه یازدهم خردادماه نودوهشت جهت اجرای حکم به زندان شهرستان دره‌شهر منتقل شده‌است.

photo_2019-06-10_13-30-06.jpg

 

 

در اعتراض به کشتار کولبران تجمعی اعتراضی در مقابل سفارتخانه رژیم در لندن برگزار شد

روز یکشنبه نوزدهم خرداد ماه، در اعتراض به تداوم کشتار کولبران در مرزهای کردستان، متینگی اعتراضی در مقابل سفارتخانه جمهوری اسلامی در لندن برگزار شد. شمار زیادی از کردهای مقیم لندن و مردم آزادیخواه در این تجمع شرکت داشتند. آنها ضمن محکوم کردن کشتار کولبران توسط نیروهای مسلح رژیم خواهان پایان دادن به کشتار کولبران بودند.
۲۰ خرداد ۹۸ دوشنبه

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah