روزنامه تلگراف انگلستان امروز یکشنبه نوزدهم خردادماه نودوهشت گزارش داده که نیروهای امنیتی بريتانيا یک گروه تروریستی وابسته به رژیم ایران را که در حال انبار کردن چند تن مواد منفجره در انباری در حومه لندن بودند را دستگیر کرده است.

 

 

 

 

photo_2019-06-10_11-53-38

 

انگلستان:دستگیری عوامل تروریستی رژیم ایران در حال انبار سازی مواد منفجره

روزنامه تلگراف انگلستان روز یکشنبه ۱۹ خردادماه گزارش داد: نیروهای امنیتی بريتانيا یک گروه تروریستی وابسته به ایران را که در حال انبار کردن چند تن مواد منفجره در انباری در حومه لندن بودند دستگیر کرده است.
در ادامه این روزنامه پس از ۴ سال یک فعالیت تروریستی دیگر عوامل رژیم ایران را افشا کرد:
در سال ۲۰۱۵ چند هفته پس از امضای ‎ برجام گروه تروریستی «حزب الله لبنان» وابسته به رژیم ایران ، در حال انبار کردن مواد منفجره به میزان ۳ تن آمونیوم نیترات (MI5) در حومه شهر لندن در یک کارخانه سری بمب سازی در حومه بریتانیا دستگیر شده بودند.
دولت بریتانیا از انتشار این خبر در این سالیان جلوگیری کرده بود.

لازم به یادآوری است که طی ماه‌های اخیر مقام‌های رژیم ایران و برخی کارکنان سفارت‌های رژیم در اروپا متهم به تلاش برای بمب‌گذاری در برخی مراسم و قتل مخالفان حکومت در خارج از کشور بوده اند. اسدالله اسدی دیپلمات تروریستی بود که سال گذشته قصد انجام عملیات بمب گذاری در سالن ویلپنت که محل برگزاری گردهمایی سالانه بزرگ سازمان مجاهدین بود را داشت که توسط پلیس اینترپل اروپا دستگیر و هم اکنون در بازداشت بسر می برد.

 

 

 

یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah